Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 8,49 €
U vás: do 3 týždňov
Police Aby v antracitovej a orechovej farbe
Police Aby v antracitovej a orechovej farbe
Katalógové číslo:
815195Popis
- materiál: 100 % melamínom potiahnutá drevotrieska
- hrúbka materiálu: 18 mm
- farba: antracit / orech
- šírka: 120 cm
- výška: 25 cm
- hĺbka: 19,8 cm
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | orech |
| Farba: | antracitová |
| Hĺbka (cm): | 19,8 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 20 kg |
| Šírka (cm): | 120 cm |
| Výška (cm): | 25 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |