Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80 Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80
Profesionálny, multifunkčný parný čistič: vysáva, čistí parou a vysušuje. Nielenže je Unico špičkový vysávač, ale je tiež veľmi výkonným parným čističom. Stačí jediný ťah a sila parného čistenia zanechá akýkoľvek povrch čistý a zbavený baktérií. Rýchlo, efektívne a bez chemických prípravkov.Unico je spoľahlivý parťák voči alergiám navrhnutý k najúčinnejšiemu zachytávaniu častíc prachu. Rovnako efektívne zachytáva aj peľ, čím predchádza sezónnym alergiám. HEPA filter spolu s 5 fázovou filtráciou vracia dokonale očistený vzduch späť do domácnosti. Unico má integrovaný parný bojler, ktorý priebežne generuje páru. Nielenže týmto ušetríte peniaze za chemické prostriedky, ale upratovanie urobíte hygienicky a citlivo k životnému prostrediu. Parné čističe Unico preukázali v testoch od nezávislých laboratórií, že účinne eliminujú až 99,99 % najčastejších baktérií a vírusov.Inovatívna kefa Multibrush zvládne všetko - vysávanie, čistenie parou a vysúšanie. Jediné kliknutie nastaví pozíciu kefy v závislosti na čistenom povrchu a jeho funkciu. Nemusíte vkladať textilné návleky k parnému čisteniu alebo vysúšaniu. Kefa má jemné štetinky, ktoré nepoškriabu citlivé plochy a gumové vložky pre čistenie a vysúšanie náročných povrchov. Unico MCV80_Total Clean & Turbo ponúka širokú škálu príslušenstva, ktoré vám pomôže vyčistiť úplne celý domov s jedným prístrojom.Prístroj má 3 automatické programy, pomocou ktorých zvládne dôkladné upratovanie úplne každý. Stačí zvoliť zodpovedajúci program a ten sa o všetko postará sám, či už sa jedná o správnu kalibrácii parného či sacieho výkonu alebo kombináciu oboch funkcií. Ďalej je Unico vybavený automatickým dopĺňaním vody, vďaka ktorému stačí vodu priebežne doliať bez nutnosti zastavenia činnosti. Vďaka praktickej predĺženej rukoväti sa pri manipulácii prístrojom nebudete musieť ohýbať, čo vám umožní voľný pohyb do všetkých strán. Pripevnite si špeciálny držiak na rukoväti a majte všetko príslušenstvo ihneď po ruke.Unico MCV85_Total Clean & Turbo bol navrhnutý a zostavený v Taliansku. Každému kroku bola venovaná dôkladná starostlivosť a pozornosť, ktoré zaisťujú kvalitu výsledného produktu.
0,0 0
798

Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80

Doprava zadarmo
Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80 Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80 Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80 Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80 Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80 Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80

Polti Multifunkčný parný vysávač UNICO MCV80

Dostupnosť: Vypredané

PopisProfesionálny, multifunkčný parný čistič: vysáva, čistí parou a vysušuje. Nielenže je Unico špičkový vysávač, ale je tiež veľmi výkonným parným čističom. Stačí jediný ťah a sila parného čistenia zanechá akýkoľvek povrch čistý a zbavený baktérií. Rýchlo, efektívne a bez chemických prípravkov.
 
Unico je spoľahlivý parťák voči alergiám navrhnutý k najúčinnejšiemu zachytávaniu častíc prachu. Rovnako efektívne zachytáva aj peľ, čím predchádza sezónnym alergiám. HEPA filter spolu s 5 fázovou filtráciou vracia dokonale očistený vzduch späť do domácnosti. Unico má integrovaný parný bojler, ktorý priebežne generuje páru. Nielenže týmto ušetríte peniaze za chemické prostriedky, ale upratovanie urobíte hygienicky a citlivo k životnému prostrediu. Parné čističe Unico preukázali v testoch od nezávislých laboratórií, že účinne eliminujú až 99,99 % najčastejších baktérií a vírusov.
 
Inovatívna kefa Multibrush zvládne všetko - vysávanie, čistenie parou a vysúšanie. Jediné kliknutie nastaví pozíciu kefy v závislosti na čistenom povrchu a jeho funkciu. Nemusíte vkladať textilné návleky k parnému čisteniu alebo vysúšaniu. Kefa má jemné štetinky, ktoré nepoškriabu citlivé plochy a gumové vložky pre čistenie a vysúšanie náročných povrchov. Unico MCV80_Total Clean & Turbo ponúka širokú škálu príslušenstva, ktoré vám pomôže vyčistiť úplne celý domov s jedným prístrojom.
 
Prístroj má 3 automatické programy, pomocou ktorých zvládne dôkladné upratovanie úplne každý. Stačí zvoliť zodpovedajúci program a ten sa o všetko postará sám, či už sa jedná o správnu kalibrácii parného či sacieho výkonu alebo kombináciu oboch funkcií. Ďalej je Unico vybavený automatickým dopĺňaním vody, vďaka ktorému stačí vodu priebežne doliať bez nutnosti zastavenia činnosti. Vďaka praktickej predĺženej rukoväti sa pri manipulácii prístrojom nebudete musieť ohýbať, čo vám umožní voľný pohyb do všetkých strán. Pripevnite si špeciálny držiak na rukoväti a majte všetko príslušenstvo ihneď po ruke.
 
Unico MCV85_Total Clean & Turbo bol navrhnutý a zostavený v Taliansku. Každému kroku bola venovaná dôkladná starostlivosť a pozornosť, ktoré zaisťujú kvalitu výsledného produktu.
 

Parametre a špecifikácia

Dĺžka prívodného kábla: 9 m
Farba: sivá
Hĺbka (cm): 51 cm
Hmotnosť: 10 kg
Materiál: plast
Objem vrecka/nádoby: 0,8 l
Príkon: 2200 W
Šírka (cm): 26 cm
Výška (cm): 45 cm

Katalógové číslo:

 120302
Zdieľať
polti

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.