Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Polti Sada návlekov na drevené podlahy pre parné vysávače LECOASPIRA, 2 ks Polti Sada návlekov na drevené podlahy pre parné vysávače LECOASPIRA, 2 ks
2 kusy návlekov na drevené a laminátové podlahy pre parné vysávače Polti Lecoaspira. Sada obsahuje návleky určené na citlivé typy povrchov, ktoré zachytávajú nečistoty rozpustené parou. Návleky sú prateľné v práčke na 60 °C. Nesmú sa čistiť chemickými prostriedkami a mali by sa ponechať stranou, kým samé neuschnú. Nesmú sa žehliť.Materiál návlekov: 90 % polyester, 10 % polyamid.Návleky majú veľkú výhodu vo svojom zložení, pretože si poradia aj s veľa nerovnými plochami. Tým predchádzajú zanechaniu škvŕn.Kompatibilné s modelmi Vaporetto Lecoaspira: FAV80_Turbo Intelligence, FAV70_Intelligence, FAV50_Multifloor FAV30, FAV20, Lecoaspira Intelligence 2.0, Lecoaspira Turbo & Allergy, Lecoaspira Parquet Lecoaspira, Program Lecoaspira Friendly aLecoaspira Intelligence 2.0.
0,0 0
21

Polti Sada návlekov na drevené podlahy pre parné vysávače LECOASPIRA, 2 ks

Polti Sada návlekov na drevené podlahy pre parné vysávače LECOASPIRA, 2 ks

Dostupnosť: Vypredané

Popis2 kusy návlekov na drevené a laminátové podlahy pre parné vysávače Polti Lecoaspira. Sada obsahuje návleky určené na citlivé typy povrchov, ktoré zachytávajú nečistoty rozpustené parou.
 
Návleky sú prateľné v práčke na 60 °C. Nesmú sa čistiť chemickými prostriedkami a mali by sa ponechať stranou, kým samé neuschnú. Nesmú sa žehliť.
 
Materiál návlekov: 90 % polyester, 10 % polyamid.
 
Návleky majú veľkú výhodu vo svojom zložení, pretože si poradia aj s veľa nerovnými plochami. Tým predchádzajú zanechaniu škvŕn.
 
Kompatibilné s modelmi Vaporetto Lecoaspira: FAV80_Turbo Intelligence, FAV70_Intelligence, FAV50_Multifloor FAV30, FAV20, Lecoaspira Intelligence 2.0, Lecoaspira Turbo & Allergy, Lecoaspira Parquet Lecoaspira, Program Lecoaspira Friendly aLecoaspira Intelligence 2.0.
 

Parametre a špecifikácia

Hmotnosť: 0,22 kg
Počet kusov v sade: 2 ks

Katalógové číslo:

 693832
Zdieľať
polti

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.