Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi
Jedinečná rýchlovarná kanvica, ktorú je možné ovládať zo svojho chytrého telefónu cez WiFi. Vďaka aplikácii na stiahnutie zadarmo si môžete navyše zobraziť aktuálnu teplotu, zostávajúci čas, nastaviť programy na prípravu čaju, nastaviť požadovanú teplotu (30 °C - 95 °C) alebo nastaviť udržiavanie teploty až na dobu 2 hodín. Dotykové ovládanie na základe rýchlovarnej kanvice slúži k rýchlemu štartu a nastaveniu teploty (40, 60, 85 a 100 °C s funkciou udržania teploty).Kapacita kanvice je 1,5 litra, čo vystačí približne na 10 - 12 šálok. V balení je priložený čajový filter vyrobený z nehrdz. ocele pre jednoduchú prípravu čaju. Ovládanie a manipulácia sú vďaka bezdrôtovej technológii veľmi jednoduché. Kanvicu možno vďaka štýlovému prevedeniu použiť ako servírovací džbán. Vykurovací článok je skrytý a ako väčšina dielov je tiež vyrobený z nehrdz. ocele. Rukoväť je priehľadná.
0,0 0
63

ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi

Doprava zadarmo
ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi

ProfiCook PC-WKS1167 G rýchlovarná kanvica WiFi

Dostupnosť: Vypredané

PopisJedinečná rýchlovarná kanvica, ktorú je možné ovládať zo svojho chytrého telefónu cez WiFi. Vďaka aplikácii na stiahnutie zadarmo si môžete navyše zobraziť aktuálnu teplotu, zostávajúci čas, nastaviť programy na prípravu čaju, nastaviť požadovanú teplotu (30 °C - 95 °C) alebo nastaviť udržiavanie teploty až na dobu 2 hodín. Dotykové ovládanie na základe rýchlovarnej kanvice slúži k rýchlemu štartu a nastaveniu teploty (40, 60, 85 a 100 °C s funkciou udržania teploty).
 
Kapacita kanvice je 1,5 litra, čo vystačí približne na 10 - 12 šálok. V balení je priložený čajový filter vyrobený z nehrdz. ocele pre jednoduchú prípravu čaju. Ovládanie a manipulácia sú vďaka bezdrôtovej technológii veľmi jednoduché. Kanvicu možno vďaka štýlovému prevedeniu použiť ako servírovací džbán. Vykurovací článok je skrytý a ako väčšina dielov je tiež vyrobený z nehrdz. ocele. Rukoväť je priehľadná.

Parametre a špecifikácia

Hĺbka (cm): 19,5 cm
Materiál: plast + sklo
Objem (l): 1,5 l
Príkon: 2200 W
Šírka (cm): 21,5 cm
Výška (cm): 25,5 cm

Katalógové číslo:

 121604
Zdieľať
proficook

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky. </