Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: utorok 26. 05. 2026
Rabalux 77096 vonkajšie nástenné LED svietidlo Andelle, biela
Rabalux 77096 vonkajšie nástenné LED svietidlo Andelle, biela
Katalógové číslo:
705410Popis
Parametre
| Značka: |
Rabalux
|
| Farba: | biela |
| Hmotnosť: | 0,34 kg |
| Krytie: | 54 |
| LED: | áno |
| Materiál: | plast |
| Šírka (cm): | 11,5 cm |
| Výkon: | 10 W |
| Výška (cm): | 11,5 cm |