Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
RESTO 96113 zapekacia misa, 38 x 23 x 6,6 cm
Katalógové číslo:
123058Popis
- tepelne odolná keramika
- maximálna teplota použitia: 230 °C
Parametre
| Značka: |
Resto
|
| Farba: | červená |
| Hĺbka (cm): | 23 cm |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Materiál: | keramika |
| Mikrovlnka: | áno |
| Objem (l): | 2,4 l |
| Ohrev v rúre: | áno |
| Šírka (cm): | 38 cm |
| Umývačka riadu: | áno |
| Výška (cm): | 6,6 cm |