Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Silit Cotta CeraPan grilovacia panvica 28 cm Silit Cotta CeraPan grilovacia panvica 28 cm
Grilovacia panvica Cotta sa pýši elegantným dizajnom zaoblených tvarov. Vysoko lesklý vonkajší povrch navodzuje pocit luxusu a pohodlia. Telo panvice je vyrobené z kvalitnej ušľachtilej nerezovej ocele a spoločne so špeciálnym dnom Silitherm® určeným pre všetky zdroje tepla zaisťuje vynikajúcu tepelnú vodivosť. Umožňuje tak udržanie správnej teploty, čím zaručuje optimálne výsledky vyprážanie, varenie či dusenie.Telo panvice získané teplo dlho uchováva, čím šetrí cennú energiu a čas. Panvica s nepriľnavým povrchom CeraPan® môže byť rozpálená až do 400 ° C. Táto extrémne vysoká tepelná odolnosť panvy zaisťuje maximálne zabezpečenie proti poškodeniu z prehriatia. Zároveň sa nemusíte obávať výparov pri jej zahriatí nad 250 ° C, je totiž vyrobená bez PTFE.Vďaka vrúbkovanie a tvrdej nepriľnavé vrstve CeraPan® je panva nanajvýš vhodná pre úpravu jedál s minimálnym množstvom tuku. Extrémna nepriľnavosť využijete pri grilovaní chúlostivé zeleniny alebo mäsa. Jedlo sa neprichytáva, kĺže po hladkom povrchu bez použitia kuchynského náčinia. Vďaka tomuto hladkému povrchu sa tiež veľmi ľahko čistí. Postačí k tomu hubka, bežný umývací prostriedok a teplá voda. Grilovacia panvica Cotta je opatrená izolačnou rukoväťou z liatej nerezovej ocele, ktorá sa pri bežnom použití nezahrieva. Môžete ju tiež používať pre zapekanie v rúre. Na čistenie panvice nepoužívajte abrazívne (brúsne) hubky či kefy ani abrazívne čistiace prostriedky.
0,0 0
60
4Home Kuchyňa a jedáleň Panvice Grilovacie panvice Silit Cotta CeraPan grilovacia panvica 28 cm

Silit Cotta CeraPan grilovacia panvica 28 cm

Doprava zadarmo

Silit Cotta CeraPan grilovacia panvica 28 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisGrilovacia panvica Cotta sa pýši elegantným dizajnom zaoblených tvarov. Vysoko lesklý vonkajší povrch navodzuje pocit luxusu a pohodlia. Telo panvice je vyrobené z kvalitnej ušľachtilej nerezovej ocele a spoločne so špeciálnym dnom Silitherm® určeným pre všetky zdroje tepla zaisťuje vynikajúcu tepelnú vodivosť. Umožňuje tak udržanie správnej teploty, čím zaručuje optimálne výsledky vyprážanie, varenie či dusenie.
 
Telo panvice získané teplo dlho uchováva, čím šetrí cennú energiu a čas. Panvica s nepriľnavým povrchom CeraPan® môže byť rozpálená až do 400 ° C. Táto extrémne vysoká tepelná odolnosť panvy zaisťuje maximálne zabezpečenie proti poškodeniu z prehriatia. Zároveň sa nemusíte obávať výparov pri jej zahriatí nad 250 ° C, je totiž vyrobená bez PTFE.
 
 
Vďaka vrúbkovanie a tvrdej nepriľnavé vrstve CeraPan® je panva nanajvýš vhodná pre úpravu jedál s minimálnym množstvom tuku. Extrémna nepriľnavosť využijete pri grilovaní chúlostivé zeleniny alebo mäsa. Jedlo sa neprichytáva, kĺže po hladkom povrchu bez použitia kuchynského náčinia. Vďaka tomuto hladkému povrchu sa tiež veľmi ľahko čistí. Postačí k tomu hubka, bežný umývací prostriedok a teplá voda. Grilovacia panvica Cotta je opatrená izolačnou rukoväťou z liatej nerezovej ocele, ktorá sa pri bežnom použití nezahrieva. Môžete ju tiež používať pre zapekanie v rúre. Na čistenie panvice nepoužívajte abrazívne (brúsne) hubky či kefy ani abrazívne čistiace prostriedky.

Elektrika: áno
Indukcia: áno
Materiál: nerez
Plyn: áno
Priemer: 28 cm
Sklokeramika: áno
Umývačka: áno
Výška (cm): 5,5 cm
 102013
Zdieľať
silit

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť