Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Simplehuman Dávkovač mýdla s pumpičkou 473 ml, čierna Simplehuman Dávkovač mýdla s pumpičkou 473 ml, čierna
Elegantný dotykový dávkovač mydla z matnej čiernej ocele je premyslený do posledného detailu. Jeho inovatívny dizajn začína veľkou trubicou čerpadla, ktorá umožňuje väčší prietok mydla alebo dezinfekcie – bez ohľadu na jeho hustotu – s oveľa menším úsilím. Guľôčkové ložiská umiestnené v hornej a dolnej časti dávkovača chránia pred vniknutím vzduchu, čo zabraňuje odkvapkávaniu, úniku alebo vysychaniu mydla. Unikátny pulzný mechanizmus obsahuje ventily s priamym saním a hladký piest s nízkym trením, ktorý dávkuje mydlo alebo dezinfekčný prostriedok s o 60 % menšou námahou než normálne tlakové pumpy. Telo z matnej čiernej ocele, tlakovo liata hlava pumpy a vysoko kvalitné diely s nízkym odporom sú testované tak, aby vydržali viac ako 150 000 stlačení - to je 15 dávok mydla denne po dobu 27 rokov (to sa rovná viac ako 300 jednorazovým plastovým dávkovačom).Inovatívny dizajn ventilu s reverzným prietokom nasáva mydlo späť z trysky za zlomok sekundy po každom dávkovaní, aby zostal čistý a bez kvapkania.Vďaka lievikovému otvoru je doplňovanie rýchle, jednoduché a bez neporiadku.Pumpička dávkovača je ošetrená neviditeľným povlakom na báze iónov striebra, ktorý odoláva odtlačkom prstov a šíreniu choroboplodných zárodkov.
0,0 0
81

Simplehuman Dávkovač mýdla s pumpičkou 473 ml, čierna

Doprava zadarmo
Simplehuman Dávkovač mýdla s pumpičkou 473 ml, čierna Simplehuman Dávkovač mýdla s pumpičkou 473 ml, čierna Simplehuman Dávkovač mýdla s pumpičkou 473 ml, čierna Simplehuman Dávkovač mýdla s pumpičkou 473 ml, čierna Simplehuman Dávkovač mýdla s pumpičkou 473 ml, čierna

Simplehuman Dávkovač mýdla s pumpičkou 473 ml, čierna

80,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 80,99 €
Dostupnosť: Skladom
U vás: streda 05. 06. 2024
Nákupom získate 169 Pohodáčikov

PopisElegantný dotykový dávkovač mydla z matnej čiernej ocele je premyslený do posledného detailu. Jeho inovatívny dizajn začína veľkou trubicou čerpadla, ktorá umožňuje väčší prietok mydla alebo dezinfekcie – bez ohľadu na jeho hustotu – s oveľa menším úsilím. Guľôčkové ložiská umiestnené v hornej a dolnej časti dávkovača chránia pred vniknutím vzduchu, čo zabraňuje odkvapkávaniu, úniku alebo vysychaniu mydla.
 
Unikátny pulzný mechanizmus obsahuje ventily s priamym saním a hladký piest s nízkym trením, ktorý dávkuje mydlo alebo dezinfekčný prostriedok s o 60 % menšou námahou než normálne tlakové pumpy. Telo z matnej čiernej ocele, tlakovo liata hlava pumpy a vysoko kvalitné diely s nízkym odporom sú testované tak, aby vydržali viac ako 150 000 stlačení - to je 15 dávok mydla denne po dobu 27 rokov (to sa rovná viac ako 300 jednorazovým plastovým dávkovačom).
 
Inovatívny dizajn ventilu s reverzným prietokom nasáva mydlo späť z trysky za zlomok sekundy po každom dávkovaní, aby zostal čistý a bez kvapkania.
 
Vďaka lievikovému otvoru je doplňovanie rýchle, jednoduché a bez neporiadku.
 
Pumpička dávkovača je ošetrená neviditeľným povlakom na báze iónov striebra, ktorý odoláva odtlačkom prstov a šíreniu choroboplodných zárodkov.
 

Parametre a špecifikácia

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 9,6 cm
Hmotnosť: 0,6 kg
Materiál: oceľ
Objem (ml): 473 ml
Šírka (cm): 9,9 cm
Výška (cm): 18 cm

Katalógové číslo:

 806343
Zdieľať
simplehuman

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.