Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Sixtol Kliešte na hadicové spony Mechanic Hose Clamp Set 9 Sixtol Kliešte na hadicové spony Mechanic Hose Clamp Set 9
Všestranná sada klieští na hadicové spony Sixtol Mechanic Hose Clamp Set 9 vhodná pre automechanikov pri výmene prvkov hadicového systému v motoroch automobilov.Praktická sada klieští na hadicové spony je nevyhnutným nástrojom pre automechanikov pri výmene palivového potrubia, olejového potrubia, hlavíc chladiča, hadíc kúrenia, vstrekovacej koľajnice alebo demontáži spôn čalúnenie.Sada obsahuje kliešte na spony čalúnenie, kliešte na hadicové pásky tupy (Clic a Clic-R), zahnuté kliešte na jednoduché samosvorné hadicové spony, kliešte na samosvorné spony, kliešte na jednoduché samosvorné hadicové spony, kliešte na samosvorné hadicové spony a kliešte na hadicové spony s bowden lankom s dĺžkou 700 mm, ktoré umožňujú prístup do ťažko dostupných miest.Nástroje sú vyrobené z odolnej ocele a s pogumovanými rukoväťami, ktoré zaisťujú ľahkú manipuláciu. Sada je uložená v robustnom plastovom kufri, čo uľahčuje skladovanie a prenášanie.Použitie: výmena palivového potrubia výmena olejového potrubia výmena hlavíc chladiča výmena hadíc kúrenia demontáž spôn čalúnenie výmena vstrekovacej koľajniceObsah balenia: 1x kliešte na spony čalúnenia 1x kliešte na hadicové pásky tupy (Clic a Clic-R) - dĺžka 175 mm, roztvorenie 50 mm 1x kliešte na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnuté 1x kliešte na samosvorné spony 1x kliešte na jednoduché samosvorné hadicové spony 1x kliešte na hadicové spony s bowden lankom - dĺžka klieští 210 mm, dĺžka lanka 700 mm, roztvorenie 55 mm 1x kliešte na samosvorné hadicové spony 1x prípravok s háčikom na demontáž hadíc 1x skrutkovač na hadicové sponyTechnické parametre: rozmer kufra: 42 x 28 x 9 cm materiál: nástrojová oceľ
0,0 0
41

Sixtol Kliešte na hadicové spony Mechanic Hose Clamp Set 9

Sixtol Kliešte na hadicové spony Mechanic Hose Clamp Set 9

41,49 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 41,49 €
Dostupnosť: Skladom
U vás: pondelok 03. 06. 2024
Nákupom získate 113 Pohodáčikov

PopisVšestranná sada klieští na hadicové spony Sixtol Mechanic Hose Clamp Set 9 vhodná pre automechanikov pri výmene prvkov hadicového systému v motoroch automobilov.
 
Praktická sada klieští na hadicové spony je nevyhnutným nástrojom pre automechanikov pri výmene palivového potrubia, olejového potrubia, hlavíc chladiča, hadíc kúrenia, vstrekovacej koľajnice alebo demontáži spôn čalúnenie.
 
Sada obsahuje kliešte na spony čalúnenie, kliešte na hadicové pásky tupy (Clic a Clic-R), zahnuté kliešte na jednoduché samosvorné hadicové spony, kliešte na samosvorné spony, kliešte na jednoduché samosvorné hadicové spony, kliešte na samosvorné hadicové spony a kliešte na hadicové spony s bowden lankom s dĺžkou 700 mm, ktoré umožňujú prístup do ťažko dostupných miest.
 
Nástroje sú vyrobené z odolnej ocele a s pogumovanými rukoväťami, ktoré zaisťujú ľahkú manipuláciu. Sada je uložená v robustnom plastovom kufri, čo uľahčuje skladovanie a prenášanie.
 
Použitie:
 • výmena palivového potrubia
 • výmena olejového potrubia
 • výmena hlavíc chladiča
 • výmena hadíc kúrenia
 • demontáž spôn čalúnenie
 • výmena vstrekovacej koľajnice
 
Obsah balenia:
 • 1x kliešte na spony čalúnenia
 • 1x kliešte na hadicové pásky tupy (Clic a Clic-R) - dĺžka 175 mm, roztvorenie 50 mm
 • 1x kliešte na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnuté
 • 1x kliešte na samosvorné spony
 • 1x kliešte na jednoduché samosvorné hadicové spony
 • 1x kliešte na hadicové spony s bowden lankom - dĺžka klieští 210 mm, dĺžka lanka 700 mm, roztvorenie 55 mm
 • 1x kliešte na samosvorné hadicové spony
 • 1x prípravok s háčikom na demontáž hadíc
 • 1x skrutkovač na hadicové spony
 
Technické parametre:
 • rozmer kufra: 42 x 28 x 9 cm
 • materiál: nástrojová oceľ

Parametre a špecifikácia

Farba: červená
Materiál: oceľ
Počet kusov v sade: 9 ks

Katalógové číslo:

 703560
Zdieľať
sixtol

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.