Skleník VITAVIA CALYPSO 4400 Skleník VITAVIA CALYPSO 4400
 Skleníky radu LanitPlast Vitavia Calypso 4400 sú zaradené do kategórie HOBBY. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačnýchdvojstennýchkomôrkovýchpolykarbonátovýchdosiek hrúbky 4 mm a je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek. Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarb. s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrába presklenia k väčšine skleníkov dodávateľ z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin) alebo polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe). Obaja polykarbonáty dodávateľ oficiálne dováža do ČR ako regionálny partner ich výrobcov. Jedná sa o jedny z mála skleníkov na trhu, ktoré osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou. Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov. NOVÝ MODEL OD SEPTEMBRA 2013! Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, presklenie, 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál. Automatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou, ktorým nahradíte manuálne otváranie. Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posúva hýbe s pákou a otvára okienko. Otváranie je možné nastaviť v rozmedzí teplôt 16o C až 25o C. Otváracie výška 45cm, sila otvárania cca 7kg.
0,0 0
346

Skleník VITAVIA CALYPSO 4400

Skleník VITAVIA CALYPSO 4400

Dostupnosť: Vypredané

PopisSkleníky radu LanitPlast Vitavia Calypso 4400 sú zaradené do kategórie HOBBY. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačnýchdvojstennýchkomôrkovýchpolykarbonátovýchdosiek hrúbky 4 mm a je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek.

Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarb. s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrába presklenia k väčšine skleníkov dodávateľ z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin) alebo polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe). Obaja polykarbonáty dodávateľ oficiálne dováža do ČR ako regionálny partner ich výrobcov. Jedná sa o jedny z mála skleníkov na trhu, ktoré osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou. Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov. NOVÝ MODEL OD SEPTEMBRA 2013!

Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, presklenie, 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál.

Automatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou, ktorým nahradíte manuálne otváranie. Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posúva hýbe s pákou a otvára okienko. Otváranie je možné nastaviť v rozmedzí teplôt 16o C až 25o C. Otváracie výška 45cm, sila otvárania cca 7kg.

Dĺžka (cm): 232 cm
Šírka (cm): 195 cm
Výška (cm): 197 cm
 604014
Zdieľať
lanitplast

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť