Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Somat Gold gel AntiGrease 2 x 600 ml Somat Gold gel AntiGrease 2 x 600 ml
Nový gél do umývačky Somat MP Power Gel Anti Grease pre perfektnú čistotu a neprekonateľný lesk riadu. Je zárukou výnimočne silného a dôkladného umývanie v umývačke. Jedinečná 2komorová technológia spája umývací prostriedok (v jednej komore) a posilňovač umývacie sily (v druhej komore) - dokonale účinný proti zaschnutým škvrnám.Vlastnosti: multifunkčné gél do umývačky riadu 2komorová technológia spája umývací prostriedok (v jednej komore) a posilňovač umývacie sily (v druhej komore) rozpúšťa sa rýchlejšie ako tablety vhodný aj pre krátke umývacie programy záruka výnimočne silného a dôkladného umývanie v umývačke Objem 2 x 600 ml600 ml zodpovedá 24 dávkam v prípade mierne zašpineného riadu, 20 dávkam v prípade stredne zašpineného riadu a 18 dávkam v prípade veľmi zašpineného riadu. Vhodný pre krát umývacie programy.Upozornenie:Dráždi oči. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Obsahuje proteázu. Môže spôsobiť alergickú reakciu.Zloženie:5-15% fosfáty, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, polykarboxyláty, fosfonáty, enzýmy, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfumy.
4,5 11
8

Somat Gold gel AntiGrease 2 x 600 ml

Zľava -30%

Somat Gold gel AntiGrease 2 x 600 ml

11 hodnotení
Pôvodne 10,79 € | Zľava: 3,20 € 7,59 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 15 ks a viac
U vás: zajtra   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 4 Pohodáčiky

PopisNový gél do umývačky Somat MP Power Gel Anti Grease pre perfektnú čistotu a neprekonateľný lesk riadu. Je zárukou výnimočne silného a dôkladného umývanie v umývačke. Jedinečná 2komorová technológia spája umývací prostriedok (v jednej komore) a posilňovač umývacie sily (v druhej komore) - dokonale účinný proti zaschnutým škvrnám.
 
Vlastnosti:
 
  • multifunkčné gél do umývačky riadu
  • 2komorová technológia spája umývací prostriedok (v jednej komore) a posilňovač umývacie sily (v druhej komore)
  • rozpúšťa sa rýchlejšie ako tablety
  • vhodný aj pre krátke umývacie programy
  • záruka výnimočne silného a dôkladného umývanie v umývačke
  • Objem 2 x 600 ml
 
600 ml zodpovedá 24 dávkam v prípade mierne zašpineného riadu, 20 dávkam v prípade stredne zašpineného riadu a 18 dávkam v prípade veľmi zašpineného riadu. Vhodný pre krát umývacie programy.
 
Upozornenie:
Dráždi oči. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Obsahuje proteázu. Môže spôsobiť alergickú reakciu.
 
Zloženie:
5-15% fosfáty, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, polykarboxyláty, fosfonáty, enzýmy, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfumy.
 
 

 

Objem (ml): 600 ml
Počet kusov v sade: 2 ks
 801039
Bezpečnostní list 801039.pdf
Zdieľať
somat

Hodnotenie

4,5 (11 hodnotení)
100 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť