Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: do 4 týždňov
Televízny stolík Nexera Walnut
Televízny stolík Nexera Walnut
Katalógové číslo:
812019Popis
- Materiál: 100% melamínom potiahnutá drevotrieska
- Hrúbka: 18 mm
- Šírka: 149,8 cm
- Výška: 42,9 cm
- Hĺbka: 35,3 cm
- Farba: orech a čierna
- Množstvo odkladacích políc
- Možnosť montáže na stenu: áno
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | orech |
| Farba: | tmavohnedá |
| Hĺbka (cm): | 35,3 cm |
| Hmotnosť: | 26,29 kg |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 60 kg |
| Šírka (cm): | 149,8 cm |
| Výška (cm): | 42,9 cm |