Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tlakomer / pulsomer na paži Beurer BM 44 Tlakomer / pulsomer na paži Beurer BM 44
 veľký čitateľný displej automatické vypínanie funkcia pre detekciu arytmie Digitálny tlakomer BM 44 od firmy Beurer, ktorý disponuje veľkým displejom s výbornou čitateľnosťou. Displej je modro podsvietený. Vďaka WHO klasifikácii si môžete byť istí, že namerané hodnoty budú správne. Tlakomer je vybavený funkciou automatické vypínanie, ktorá šetrí batérie a zaručuje tak dlhodobú prevádzku. Pribalená manžeta na meranie tlaku je určená pre paži dospelého človeka, pretože je nastaviteľná v rozmedzí 22 - 30 cm. Napájanie: AA batérie, prípadne sieťový adaptér.
0,0 0
45
4Home Krása a zdravie Zdravotné pomôcky Tlakomery Tlakomer / pulsomer na paži Beurer BM 44

Tlakomer / pulsomer na paži Beurer BM 44

Doprava zadarmo

Tlakomer / pulsomer na paži Beurer BM 44

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • veľký čitateľný displej
  • automatické vypínanie
  • funkcia pre detekciu arytmie

Digitálny tlakomer BM 44 od firmy Beurer, ktorý disponuje veľkým displejom s výbornou čitateľnosťou. Displej je modro podsvietený. Vďaka WHO klasifikácii si môžete byť istí, že namerané hodnoty budú správne. Tlakomer je vybavený funkciou automatické vypínanie, ktorá šetrí batérie a zaručuje tak dlhodobú prevádzku. Pribalená manžeta na meranie tlaku je určená pre paži dospelého človeka, pretože je nastaviteľná v rozmedzí 22 - 30 cm. Napájanie: AA batérie, prípadne sieťový adaptér.

 602801
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť