Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Toro BERLIN tlakový hrniec 5l Toro BERLIN tlakový hrniec 5l
 Tlakový hrniec "BERLIN" je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/0, objem 5l. Hrniec je vybavený bezpečnostným ventilom s kovovým krúžkom. Možno ho použiť pri sporákoch elektrických, elektrických so sklokeramickou doskou a plynových sporákov. Tlakový hrniec je vhodný pre varenie, popr. dusenie pokrmov (zelenina, mäso). Využiteľný objem hrnca: 2/3 objemu hrnca. Hrniec zaisťuje rýchlejšiu bod varu pri nižšej teplote, šetrí energiu a skracuje dobu varenia. .
5,0 2
19
4Home Kuchyňa a jedáleň Hrnce Tlakové hrnce Toro BERLIN tlakový hrniec 5l

Toro BERLIN tlakový hrniec 5l

Toro BERLIN tlakový hrniec 5l

Dostupnosť: Vypredané

PopisTlakový hrniec "BERLIN" je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/0, objem 5l. Hrniec je vybavený bezpečnostným ventilom s kovovým krúžkom. Možno ho použiť pri sporákoch elektrických, elektrických so sklokeramickou doskou a plynových sporákov. Tlakový hrniec je vhodný pre varenie, popr. dusenie pokrmov (zelenina, mäso). Využiteľný objem hrnca: 2/3 objemu hrnca. Hrniec zaisťuje rýchlejšiu bod varu pri nižšej teplote, šetrí energiu a skracuje dobu varenia. .

Elektrika: áno
Indukcia: nie
Materiál: nerez
Objem (l): 5 l
Plyn: áno
Sklokeramika: áno
Umývačka: nie
 103086
Zdieľať
toro

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť