Topvet Alpské masážne mlieko, 200 ml Topvet Alpské masážne mlieko, 200 ml
Bylinné masážne mlieko s vysokým obsahom kompozície horských silíc. Je vhodné využiť na masáže po väčšej fyzickej záťaži a na urýchlenie regenerácie. Odporúčame tiež používať na tzv. ťažké a unavené nohy.Použitie:Mlieko je určené na masáže pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na čistú pokožku a dôkladne vmasírujte.Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom.Všeobecné upozornenia:Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.
4,0 2
6

Topvet Alpské masážne mlieko, 200 ml

Topvet Alpské masážne mlieko, 200 ml

Dostupnosť: Vypredané

PopisBylinné masážne mlieko s vysokým obsahom kompozície horských silíc. Je vhodné využiť na masáže po väčšej fyzickej záťaži a na urýchlenie regenerácie. Odporúčame tiež používať na tzv. ťažké a unavené nohy.
 
Použitie:
Mlieko je určené na masáže pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na čistú pokožku a dôkladne vmasírujte.
 
Skladovanie:
Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom.
 
Všeobecné upozornenia:
Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Parametre a špecifikácia

Objem (ml): 250 ml

Katalógové číslo:

 353246
Zdieľať
topvet

Hodnotenie

4,0 (2 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.