Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Utierky z mikrovlákna Utierky z mikrovlákna
 výborné savé 100% účinné Veľmi výhodná sada 8 ks utierok a handry na podlahu jednoznačne spríjemní Vaše upratovanie. Už žiadne extra čistiace utierky a čistiace prostriedky na rôzne povrchy, stačí Vám iba utierka z mikrovlákna. Vyznačuje sa vysokým čistiacim a absorpčným účinkom, eliminuje z čisteného povrchu viac ako 99% baktérií. Po ich použití nie je potrebné dodatočné leštenie. Pri čistení akéhokoľvek povrchu možno použiť iba vodu. Náklady na upratovanie sa znížia v priemere o 80%. Výrobca zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Sú šetrné k životnému prostrediu. Rozmery utierky: 8 x 30 x 30 cm, handry na podlahu: 60 x 40 cm.
0,0 0
11
4Home Chňapky, utierky, zástery Utierky z mikrovlákna

Utierky z mikrovlákna

Utierky z mikrovlákna

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • výborné savé
  • 100% účinné

Veľmi výhodná sada 8 ks utierok a handry na podlahu jednoznačne spríjemní Vaše upratovanie. Už žiadne extra čistiace utierky a čistiace prostriedky na rôzne povrchy, stačí Vám iba utierka z mikrovlákna. Vyznačuje sa vysokým čistiacim a absorpčným účinkom, eliminuje z čisteného povrchu viac ako 99% baktérií. Po ich použití nie je potrebné dodatočné leštenie. Pri čistení akéhokoľvek povrchu možno použiť iba vodu. Náklady na upratovanie sa znížia v priemere o 80%. Výrobca zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Sú šetrné k životnému prostrediu. Rozmery utierky: 8 x 30 x 30 cm, handry na podlahu: 60 x 40 cm.

Typ: utierky
 200205
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť