Menu
Vigan Mammoth ELP4V1 Elektrický multifunkčný likvidátor buriny Vigan Mammoth ELP4V1 Elektrický multifunkčný likvidátor buriny
Bez buriny chytro, rýchlo, bezpečne a ekologicky!Elektrický likvidátor buriny (multifunkčný - vysokoteplotný - teplovzdušný) je určený predovšetkým pre tepelnú likvidáciu buriny, ekologicky, bez záťaže pre životné prostredie a bez použitia vysoko znečisťujúcich chemikálií.Teplo vychádzajúce z trysky prístroja zničí burinu vďaka extrémne vysokej teplote až ku koreňom, čím zabráni jej ďalšiemu rastu. To všetko počas 5 sekúnd. Inovatívne riešenie a dizajn umožňujú presné zameranie na danú burinu bez rizika poškodenia okolitých rastlín a pôdy.Prístroj disponuje ergonomickou, oddeliteľnou rukoväťou pre ľahkú manipuláciu i prenášanie, otočným držadlom a odnímateľnou tyč, ktorá umožňuje rýchlu premenu nástroja z likvidátora buriny na teplovzdušnú pištoľ, krbový podpaľovač alebo podpaľovač grilovacieho uhlia či rozmrazovač.Veľmi nízka hmotnosť umožňuje pohodlnú prácu jednou rukou.Multifunkčný výrobok: ekologický likvidátor buriny: likviduje burinu až ku koreňom bez použitia chemikálií teplovzdušná pištoľ: odstraňuje staré nátery, využitie pre zmršťovanie bužírok, fólií a i. podpaľovač krbov a grilov: rýchlo a bezpečne podpaľuje grilovacie uhlie, brikety alebo drevo v záhradných griloch a krboch rozmrazovač: rozmrazuje ľad na chodníkoch, kúrenie, rozvody vody, odkvapy a pod.Bez námahy, bez nutnosti ohýbania a lezenia po kolenách, ľahko, jednoducho a rýchlo odburiníte svoje chodníky, pergoly, cesty a ďalšie priestory, ktoré chcete mať čisté a bez buriny.Špecifikácia: dva teplotné stupne nastavenia pre rôzne použitie: 80 a 650 °C prietok vzduchu: 550 l/min termostat proti prehriatiu závesné očko kovový stojanček pre bezpečné uloženiePríslušenstvo: 1x koncentračna hubica pre ničenie buriny 1x široká hubica na odstránenie starých náterov 1x plochá hubica k oddeleniu zlepených spojov, zmäkčeniu farieb 1x kónická redukčná hubica k zváraniu plastov, pre zmršťovacie bužírky a fólie 1x zapaľovacia hubica pre gril alebo krbTechnické parametre: nominálny rozsah napätia: 220-240 V menovitý kmitočet: 50 Hz max. dosiahnuteľná teplota: 650 °C rozmery výrobku s obalom: 17,5 x 9,8 x 45 cm rozmery výrobku bez obalu: 108 x 8,5 x 16 cm automatický termostat proti prehriatiu konštrukcia: hliník, plast, nerezové trysky prietok vzduchu: 550 l/min dĺžka napájacieho kábla: 1,8 m trieda ochrany: II úroveň tlaku zvuku: menej ako 70 dB (A)Upozornenie!Pri použití k likvidácii buriny dbajte na to, aby nebola hlavica pokladaná úplne do trávy, pretože by sa tým upchali prelisy hlavice na odvod horúceho vzduchu. Tento horúci vzduch by tak išiel smerom hore do tela výrobku a to by malo za následok jeho prehriatie, poškodenie a následnú nefunkčnosť výrobku.
4,0 55
50

Vigan Mammoth ELP4V1 Elektrický multifunkčný likvidátor buriny

Zľava -29% Doprava zadarmo
Tento týždeň zakúpilo 17 zákazníkov

Vigan Mammoth ELP4V1 Elektrický multifunkčný likvidátor buriny

55 hodnotení
Pôvodne 70,59 € | Zľava: 20,60 € 49,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 20 ks a viac
U vás: streda 08. 07. 2020   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 139 Pohodáčikov

PopisBez buriny chytro, rýchlo, bezpečne a ekologicky!
Elektrický likvidátor buriny (multifunkčný - vysokoteplotný - teplovzdušný) je určený predovšetkým pre tepelnú likvidáciu buriny, ekologicky, bez záťaže pre životné prostredie a bez použitia vysoko znečisťujúcich chemikálií.
Teplo vychádzajúce z trysky prístroja zničí burinu vďaka extrémne vysokej teplote až ku koreňom, čím zabráni jej ďalšiemu rastu. To všetko počas 5 sekúnd. Inovatívne riešenie a dizajn umožňujú presné zameranie na danú burinu bez rizika poškodenia okolitých rastlín a pôdy.
 
Prístroj disponuje ergonomickou, oddeliteľnou rukoväťou pre ľahkú manipuláciu i prenášanie, otočným držadlom a odnímateľnou tyč, ktorá umožňuje rýchlu premenu nástroja z likvidátora buriny na teplovzdušnú pištoľ, krbový podpaľovač alebo podpaľovač grilovacieho uhlia či rozmrazovač.
Veľmi nízka hmotnosť umožňuje pohodlnú prácu jednou rukou.
 
Multifunkčný výrobok:
 • ekologický likvidátor buriny: likviduje burinu až ku koreňom bez použitia chemikálií
 • teplovzdušná pištoľ: odstraňuje staré nátery, využitie pre zmršťovanie bužírok, fólií a i.
 • podpaľovač krbov a grilov: rýchlo a bezpečne podpaľuje grilovacie uhlie, brikety alebo drevo v záhradných griloch a krboch
 • rozmrazovač: rozmrazuje ľad na chodníkoch, kúrenie, rozvody vody, odkvapy a pod.
 
Bez námahy, bez nutnosti ohýbania a lezenia po kolenách, ľahko, jednoducho a rýchlo odburiníte svoje chodníky, pergoly, cesty a ďalšie priestory, ktoré chcete mať čisté a bez buriny.
 
Špecifikácia:
 • dva teplotné stupne nastavenia pre rôzne použitie: 80 a 650 °C
 • prietok vzduchu: 550 l/min
 • termostat proti prehriatiu
 • závesné očko
 • kovový stojanček pre bezpečné uloženie
 
Príslušenstvo:
 • 1x koncentračna hubica pre ničenie buriny
 • 1x široká hubica na odstránenie starých náterov
 • 1x plochá hubica k oddeleniu zlepených spojov, zmäkčeniu farieb
 • 1x kónická redukčná hubica k zváraniu plastov, pre zmršťovacie bužírky a fólie
 • 1x zapaľovacia hubica pre gril alebo krb
 
Technické parametre:
 • nominálny rozsah napätia: 220-240 V
 • menovitý kmitočet: 50 Hz
 • max. dosiahnuteľná teplota: 650 °C
 • rozmery výrobku s obalom: 17,5 x 9,8 x 45 cm
 • rozmery výrobku bez obalu: 108 x 8,5 x 16 cm
 • automatický termostat proti prehriatiu
 • konštrukcia: hliník, plast, nerezové trysky
 • prietok vzduchu: 550 l/min
 • dĺžka napájacieho kábla: 1,8 m
 • trieda ochrany: II
 • úroveň tlaku zvuku: menej ako 70 dB (A)
 
Upozornenie!
Pri použití k likvidácii buriny dbajte na to, aby nebola hlavica pokladaná úplne do trávy, pretože by sa tým upchali prelisy hlavice na odvod horúceho vzduchu. Tento horúci vzduch by tak išiel smerom hore do tela výrobku a to by malo za následok jeho prehriatie, poškodenie a následnú nefunkčnosť výrobku.
 

Farba: zelená
Hmotnosť: 0,79 kg
Príkon: 2000 W
 683743
Zdieľať
gmelectronic

Hodnotenie

4,0 (55 hodnotení)
92 % zákazníkov odporúča
12 recenzií

Otázky

Tento produkt má 2 otázky

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť