Wahl 5560-1416 Nosový a ušný zastrihávač Wahl 5560-1416 Nosový a ušný zastrihávač
Dvojhlavý osobný zastrihávač s rotačnou a piestovou hlavou. Vďaka bezdrôtovému prevedeniu pracuje s neuveriteľnou presnosťou. Kvalitný zastrihávací systém z ocele zaistí odstránenie nežiaducich chĺpkov bez bolestivého vytrhávania.Zastrihávacia hlava a jej nástavec vám umožní vybrať si najvhodnejší typ zastrihávania. Strojček je možné oplachovať pod tečúcou vodou a vďaka tomu bude strojček vždy behom chvíľky pripravený na opätovné použitie. Sada obsahuje zastrihávač s rotačnou oceľovou čepeľou, dve holiace hlavy a to nosový zastrihávač, zastrihávač kontúr obočia a hrebeň na obočie. Prevádzka je na batérie AA.Americký výrobca Wahl vyrába holiace a zastrihovacie strojčeky prémiovej kvality už od začiatku 20. storočia.
4,5 3
12

Wahl 5560-1416 Nosový a ušný zastrihávač

Wahl 5560-1416 Nosový a ušný zastrihávač

Dostupnosť: Vypredané

PopisDvojhlavý osobný zastrihávač s rotačnou a piestovou hlavou. Vďaka bezdrôtovému prevedeniu pracuje s neuveriteľnou presnosťou. Kvalitný zastrihávací systém z ocele zaistí odstránenie nežiaducich chĺpkov bez bolestivého vytrhávania.
 
Zastrihávacia hlava a jej nástavec vám umožní vybrať si najvhodnejší typ zastrihávania. Strojček je možné oplachovať pod tečúcou vodou a vďaka tomu bude strojček vždy behom chvíľky pripravený na opätovné použitie. Sada obsahuje zastrihávač s rotačnou oceľovou čepeľou, dve holiace hlavy a to nosový zastrihávač, zastrihávač kontúr obočia a hrebeň na obočie. Prevádzka je na batérie AA.
 
Americký výrobca Wahl vyrába holiace a zastrihovacie strojčeky prémiovej kvality už od začiatku 20. storočia.

Katalógové číslo:

 353435
Zdieľať

Hodnotenie

4,5 (3 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť