Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Záchranná súprava do auta Záchranná súprava do auta
 súprava 5 kusov doplňok povinnej výbavy Sada pro prípad nehody nesmie chýbať vo výbave žiadneho šoféra! Zvlášť, ak nemáte práve nové auto. V taške, ktorá sa dá použiť samostatne ako výstraha pre ostatných vodičov, nájdete extra pevné ťažné lano, štartovacie káble (dĺžka 3m), pár pracovných rukavíc a baterku. Keď tašku roztvoríte, objaví sa veľkými písmenami napísané HELP (POMOC), čo Vám môže pomôcť zastaviť iné vozidlo a požiadať o pomoc. Táto sada nenahradzuje povinnú výbavu vozidla, len ju nadštandardne dopĺňa. Rozmery: 32 x 22 x 13 cm.
0,0 0
15
4Home Záhrada a hobby Auto-moto Záchranná súprava do auta

Záchranná súprava do auta

Záchranná súprava do auta

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • súprava 5 kusov
  • doplňok povinnej výbavy

Sada pro prípad nehody nesmie chýbať vo výbave žiadneho šoféra! Zvlášť, ak nemáte práve nové auto. V taške, ktorá sa dá použiť samostatne ako výstraha pre ostatných vodičov, nájdete extra pevné ťažné lano, štartovacie káble (dĺžka 3m), pár pracovných rukavíc a baterku. Keď tašku roztvoríte, objaví sa veľkými písmenami napísané HELP (POMOC), čo Vám môže pomôcť zastaviť iné vozidlo a požiadať o pomoc.

Táto sada nenahradzuje povinnú výbavu vozidla, len ju nadštandardne dopĺňa.

Rozmery: 32 x 22 x 13 cm.

 600448
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť