Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 8,49 €
U vás: do 3 týždňov
Záhradné kreslo Bella
Záhradné kreslo Bella
Katalógové číslo:
816172Popis
- rám: 100 % hliník
- odolnosť: vhodné pre vonkajšie použitie, odolné voči poveternostným vplyvom
- šírka: 63 cm
- výška: 91 cm
- hĺbka: 60 cm
- farba: drevený dekor / prírodný odtieň
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Farba: | antracitová |
| Hĺbka (cm): | 60 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Materiál: | hliník |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Šírka (cm): | 63 cm |
| Výška (cm): | 91 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |