Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: utorok 05. 05. 2026
4Home Žakárový vankúš Deluxe, 70 x 90 cm
4Home Žakárový vankúš Deluxe, 70 x 90 cm
Katalógové číslo:
245314Popis
- povrch zo 100 % bavlny s jemným žakárovým vzorom
- mäkká a objemná výplň z dutého vlákna
- klasický rozmer vhodný pre bežné obliečky
- elegantná strieborná paspulka po obvode
- certifikát OEKO-TEX Standard 100
- vhodný na každodenné spanie aj pre ubytovacie zariadenia
- jednoduchá údržba praním na 40 °C
- 1× žakárový vankúš Deluxe 70 × 90 cm
Parametre
| Značka: |
4Home
|
| Farba: | biela |
| Hmotnosť: | 1,37 kg |
| Hmotnosť výplne: | 1200 g |
| Materiál povrchovej tkaniny: | 100% bavlna |
| Materiál výplne: | duté vlákno |
| Odporúčané pranie: | 40 °C |
| Rozmery vankúša: | 70 x 90 cm |
| Sezónne využitie: | celoročné |
| Sušička: | nie |
| Zapínanie: | nie |
| Žehlenie: | nesmie sa žehliť |