Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: utorok 05. 05. 2026
4Home Žakárová prikrývka Deluxe, 140 x 200 cm
4Home Žakárová prikrývka Deluxe, 140 x 200 cm
Katalógové číslo:
245315Popis
- celoročná prikrývka na každodenné použitie
- elegantné žakárové vyhotovenie
- príjemne ľahká a zároveň hrejivá
- výplň s hmotnosťou 980 g
- štandardný rozmer pre jednolôžko
- vhodná do domácnosti aj ubytovacích zariadení
- 1× žakárová prikrývka Deluxe 140 x 200 cm
Parametre
| Značka: |
4Home
|
| Farba: | biela |
| Gramáž: | 350 g/m2 |
| Hmotnosť: | 1,74 kg |
| Hmotnosť výplne: | 980 g |
| Materiál povrchovej tkaniny: | 100% bavlna |
| Materiál výplne: | duté vlákno |
| Odporúčané pranie: | 40 °C |
| Rozmery prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Sezónne využitie: | celoročné |
| Sušička: | nie |
| Zapínanie: | nie |
| Žehlenie: | nesmie sa žehliť |