Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Altom Sada plastových téglikov 250 ml, 10 ks, tyrkysová
Katalógové číslo:
117895Popis
Parametre
| Značka: |
Altom
|
| Farba: | tyrkysová |
| Materiál: | plast |
| Mikrovlnka: | áno |
| Objem (ml): | 250 ml |
| Počet kusov v sade: | 10 ks |
| Šírka (cm): | 7 cm |
| Umývačka riadu: | áno |
| Výška (cm): | 9 cm |