Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
MARIMEX Aquamar - 7 day tablets 1,6kg MARIMEX Aquamar - 7 day tablets 1,6kg
 pomaly rozpustné Pomaly rozpustné veľké tablety pre priebežné udržiavanie hladiny chlóru po použití granulátu AQuaMar Quick Chlor. Protiporastový prostriedok účinný proti riasam, plesniam, baktériám a vírusom.Tablety sa pridávajú zberačom (skimmerom), dávkovačom vstavaným do cirkulačného potrubia alebo plavákom pri zapnutom filtračnom zariadení. Jedná sa o 200 g tablety, ktoré sa sami rozpúšťajú viac ako týždeň, vďaka čomu ušetríte čas venovaný priebežnej starosti o bazén. Dávkovanie:- Pred prvým použitím chlórových tabliet upravte hodnotu pH na 6,8 až 7,2- Potom vykonajte preventívne ošetrenie rychlorozpustným chlórovým prípravkom AQuaMar Quick- Ďalej vykonajte ošetrenie stabilizátorom chlóru AQuaMar Chlor Stabilpodľa teploty vody potom pridávajte každých 5 - 8 dní 1 až 2 tablety na 30 m3 (30 000l)- Vody do teploty 25 ° C 1 tabletu a nad 25 ° C 2 tablety Presné dávkovanie je špecifikované na obale produktu.
0,0 0
14

MARIMEX Aquamar - 7 day tablets 1,6kg

Výpredaj

MARIMEX Aquamar - 7 day tablets 1,6kg

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • pomaly rozpustné

 

Pomaly rozpustné veľké tablety pre priebežné udržiavanie hladiny chlóru po použití granulátu AQuaMar Quick Chlor. Protiporastový prostriedok účinný proti riasam, plesniam, baktériám a vírusom.
Tablety sa pridávajú zberačom (skimmerom), dávkovačom vstavaným do cirkulačného potrubia alebo plavákom pri zapnutom filtračnom zariadení.

 

Jedná sa o 200 g tablety, ktoré sa sami rozpúšťajú viac ako týždeň, vďaka čomu ušetríte čas venovaný priebežnej starosti o bazén.

 

Dávkovanie:
- Pred prvým použitím chlórových tabliet upravte hodnotu pH na 6,8 až 7,2
- Potom vykonajte preventívne ošetrenie rychlorozpustným chlórovým prípravkom AQuaMar Quick
- Ďalej vykonajte ošetrenie stabilizátorom chlóru AQuaMar Chlor Stabil
podľa teploty vody potom pridávajte každých 5 - 8 dní 1 až 2 tablety na 30 m3 (30 000l)
- Vody do teploty 25 ° C 1 tabletu a nad 25 ° C 2 tablety

 

Presné dávkovanie je špecifikované na obale produktu.

 603773
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť