Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Autovakuovací dóza Concept VA-0030 fresh box, biela Autovakuovací dóza Concept VA-0030 fresh box, biela
 dlhodobé a ekonomické skladovanie prehľad o uskladnených potravinách jednoduché a praktici použitie mnohostranné využitie Autovakuovací dóza Concept Fresh VA0030 pre dlhodobé a ekonomické uskladnenie potravín v domácnosti.Prečo zvoliť autovakuovací dózu Concept Fresh VA0030: Dlhodobé a ekonomické skladovanie:Concept Fresh sa po odsatí vzduchu vytvorí vzduchoprázdno, v ktorom sa potraviny pomalšie kazia, chlieb a pečivo neoautovakuovací dózekorá a ovocie alebo zelenina nepovadne. Prehľad o skladovaných potravinách: Veko z číreho plastu ponúka absolútny prehľad o potravinách uložených v dóze, takže ju nemusíte stále otvárať a kontrolovať obsah. Jednoduché a praktici použitie: Prístroj je dodávaný s adaptérom, ktorý stačí pripojiť, zaklapnúť zámok a jediným stlačením tlačidla sa vzduch začne odsávať. Ak necháte prístroj zapnutý pumpa dózy bude automaticky vysávať vzduch, po tom čo ju otvoríte a znovu zatvorte. Mnohostranné využitie: Dózu Concept Fresh môžete využiť na skladovanie pečiva, ovocia či zeleniny. Po vypnutí a odpojení adaptéra môže byť umiestnená aj do chladničky. Technické parametre: vákuovanie a uchovanie potravín funkcie: vákuovanie potravín rozmery v cm: 460 x 230 x 210 mm váha kompletný: 2450 g váha adaptéra: 720 g farba: biela príkon: 1,8 W napätie: 220-240 V
5,0 1
34
4Home Kuchyňa a jedáleň Skladovanie potravín Vakuovačky Autovakuovací dóza Concept VA-0030 fresh box, biela

Autovakuovací dóza Concept VA-0030 fresh box, biela

Autovakuovací dóza Concept VA-0030 fresh box, biela

Dostupnosť: Vypredané

Popis • dlhodobé a ekonomické skladovanie
 • prehľad o uskladnených potravinách
 • jednoduché a praktici použitie
 • mnohostranné využitie

Autovakuovací dóza Concept Fresh VA0030 pre dlhodobé a ekonomické uskladnenie potravín v domácnosti.

Prečo zvoliť autovakuovací dózu Concept Fresh VA0030:

 1. Dlhodobé a ekonomické skladovanie: Concept Fresh sa po odsatí vzduchu vytvorí vzduchoprázdno, v ktorom sa potraviny pomalšie kazia, chlieb a pečivo neoautovakuovací dózekorá a ovocie alebo zelenina nepovadne.
 2. Prehľad o skladovaných potravinách: Veko z číreho plastu ponúka absolútny prehľad o potravinách uložených v dóze, takže ju nemusíte stále otvárať a kontrolovať obsah.
 3. Jednoduché a praktici použitie: Prístroj je dodávaný s adaptérom, ktorý stačí pripojiť, zaklapnúť zámok a jediným stlačením tlačidla sa vzduch začne odsávať. Ak necháte prístroj zapnutý pumpa dózy bude automaticky vysávať vzduch, po tom čo ju otvoríte a znovu zatvorte.
 4. Mnohostranné využitie: Dózu Concept Fresh môžete využiť na skladovanie pečiva, ovocia či zeleniny. Po vypnutí a odpojení adaptéra môže byť umiestnená aj do chladničky.

Technické parametre:

 • vákuovanie a uchovanie potravín
 • funkcie: vákuovanie potravín
 • rozmery v cm: 460 x 230 x 210 mm
 • váha kompletný: 2450 g
 • váha adaptéra: 720 g
 • farba: biela
 • príkon: 1,8 W
 • napätie: 220-240 V

 100865
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť