Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: piatok 05. 06. 2026
Banquet Termoska nehrdz. Avanza 1 l, dúhová matná
Banquet Termoska nehrdz. Avanza 1 l, dúhová matná
Katalógové číslo:
133932Popis
Parametre
| Značka: |
Banquet
|
| Farba: | mix farieb |
| Hmotnosť: | 0,55 kg |
| Materiál: | nerez + plast |
| Objem (l): | 1 l |
| Priemer: | 8,4 cm |
| Umývačka riadu: | nie |
| Veľkosť: | 1 l |
| Výška (cm): | 32 cm |