Benco Záhradná palisáda tmavohnedá, 3,2 m Benco Záhradná palisáda tmavohnedá, 3,2 m
Ak potrebujete ohraničiť záhony a chrániť ich tým od poškodenia pošliapaním, kúpte si túto palisádu, ktorá oddelí okraje záhonov od trávnatej plochy alebo chodníka. Je vyrobená z odolného a kvalitného materiálu, ktorý je ohybný a preto sa ľahko prispôsobí rôznym tvarom záhonov. Výhodou je jednoduchá inštalácia, palisádu stačí zasunúť do pôdy.Palisádu tvoria kocky s veľkosťou 9 x 5 cm, zadná strana je dutá. Dosahuje do výšky 10 cm nad zemou, dĺžka ktorú zasúvate do pôdy meria 8,5 cm. Balenie obsahuje 10 trávnych lemov, z ktorých jeden má dĺžku 32,5 cm.
0,0 0
10

Benco Záhradná palisáda tmavohnedá, 3,2 m

Výpredaj
Benco Záhradná palisáda tmavohnedá, 3,2 m Benco Záhradná palisáda tmavohnedá, 3,2 m Benco Záhradná palisáda tmavohnedá, 3,2 m Benco Záhradná palisáda tmavohnedá, 3,2 m

Benco Záhradná palisáda tmavohnedá, 3,2 m

Dostupnosť: Vypredané

PopisAk potrebujete ohraničiť záhony a chrániť ich tým od poškodenia pošliapaním, kúpte si túto palisádu, ktorá oddelí okraje záhonov od trávnatej plochy alebo chodníka. Je vyrobená z odolného a kvalitného materiálu, ktorý je ohybný a preto sa ľahko prispôsobí rôznym tvarom záhonov. Výhodou je jednoduchá inštalácia, palisádu stačí zasunúť do pôdy.
 
Palisádu tvoria kocky s veľkosťou 9 x 5 cm, zadná strana je dutá. Dosahuje do výšky 10 cm nad zemou, dĺžka ktorú zasúvate do pôdy meria 8,5 cm. Balenie obsahuje 10 trávnych lemov, z ktorých jeden má dĺžku 32,5 cm.

Parametre a špecifikácia

Dĺžka (cm): 3,2 cm
Farba: hnedá
Materiál: plast
Šírka (cm): 4 cm
Výška (cm): 18,5 cm

Katalógové číslo:

 681340
Zdieľať
benco

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.