Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sencor SVC 512VT bezvreckový vysávač Sencor SVC 512VT bezvreckový vysávač
Vysávač Sencor SVC 512VT je moderný bezvreckový vysávač, ktorý je vysáva na princípe nové 4th Generation Cyclone technológie, ktorá sa vyznačuje dokonalým oddelením prachu od vzduchu a vysávač tak zachytáva viac prachu už na prvom stupni filtrácie a šetrí tým HEPA filter. Vysávač má umývateľnú 1,5 litrovú nádobu na prach a umývateľný HEPA filter. Systém filtrácie je päťstupňový, takže je zaručené dokonalé vysávanie. Pri štarte je automaticky spustená funkcia Soft Start, aby nebola zaťažovaná elektrická sieť pri nábehu motora. Ďalej je k dispozícii funkcia Safety Valve - extra prisávanie motora zabraňujúci prehriatiu motora a elektronická regulácia sacieho výkonu. Prívodný kábel má dĺžku 5 metrov a možno ho automaticky navinúť. Vysávač má tiež dve parkovacie polohy pre podlahovú hubicu. Univerzálna podlahová hubica, štrbinová hubica, hubica na čalúnenie a kefová sú súčasťou balenia.
0,0 0
40
4Home Upratovanie Vysávače Podlahové vysávače Sencor SVC 512VT bezvreckový vysávač

Sencor SVC 512VT bezvreckový vysávač

Doprava zadarmo

Sencor SVC 512VT bezvreckový vysávač

Dostupnosť: Vypredané

PopisVysávač Sencor SVC 512VT je moderný bezvreckový vysávač, ktorý je vysáva na princípe nové 4th Generation Cyclone technológie, ktorá sa vyznačuje dokonalým oddelením prachu od vzduchu a vysávač tak zachytáva viac prachu už na prvom stupni filtrácie a šetrí tým HEPA filter. Vysávač má umývateľnú 1,5 litrovú nádobu na prach a umývateľný HEPA filter. Systém filtrácie je päťstupňový, takže je zaručené dokonalé vysávanie. Pri štarte je automaticky spustená funkcia Soft Start, aby nebola zaťažovaná elektrická sieť pri nábehu motora. Ďalej je k dispozícii funkcia Safety Valve - extra prisávanie motora zabraňujúci prehriatiu motora a elektronická regulácia sacieho výkonu. Prívodný kábel má dĺžku 5 metrov a možno ho automaticky navinúť. Vysávač má tiež dve parkovacie polohy pre podlahovú hubicu. Univerzálna podlahová hubica, štrbinová hubica, hubica na čalúnenie a kefová sú súčasťou balenia.

Farba: fialová
Hĺbka (cm): 27,7 cm
Hmotnosť: 3,5 kg
Objem vrecka/nádoby: 1,5 l
Príkon: 1200 W
Sací výkon: 250 W
Šírka (cm): 33 cm
Typ vysávača: Bezvreckový
Výška (cm): 22,5 cm
 604962
Zdieľať
sencor

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť