Butter Kings Kempingová deka Happy Ice creams, 145 x 180 cm Butter Kings Kempingová deka Happy Ice creams, 145 x 180 cm
Užite si leto naplno, doprajte si pohodlie a zoberte svojich najbližších alebo kamarátov na piknik. O maximálne pohodlie pri pikniku sa postará príjemná kempingová deka, ktorá zaujme svojim parádnym motívom. Deku využijete aj v lete pri vode alebo len tak doma ako prehoz na posteľ. Spodnú stranu tvorí čierny nepriepustný materiál, ktorý chráni vás i vašu deku pred navlhnutím a nemusíte tak mať obavy, že prechladnete. Horná strana je príjemné potlačené mikrovlákno.
0,0 0
47

Butter Kings Kempingová deka Happy Ice creams, 145 x 180 cm

Doprava zadarmo
Butter Kings Kempingová deka Happy Ice creams, 145 x 180 cm Butter Kings Kempingová deka Happy Ice creams, 145 x 180 cm Butter Kings Kempingová deka Happy Ice creams, 145 x 180 cm Butter Kings Kempingová deka Happy Ice creams, 145 x 180 cm

Butter Kings Kempingová deka Happy Ice creams, 145 x 180 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisUžite si leto naplno, doprajte si pohodlie a zoberte svojich najbližších alebo kamarátov na piknik. O maximálne pohodlie pri pikniku sa postará príjemná kempingová deka, ktorá zaujme svojim parádnym motívom. Deku využijete aj v lete pri vode alebo len tak doma ako prehoz na posteľ.
 
Spodnú stranu tvorí čierny nepriepustný materiál, ktorý chráni vás i vašu deku pred navlhnutím a nemusíte tak mať obavy, že prechladnete. Horná strana je príjemné potlačené mikrovlákno.

Farba: modrá
Materiál: 100% polyester
Rozmery: 145 x 180 cm
 223003
Zdieľať
butterkings

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať