Menu
Concept SM3410 Smoothie mixér 1,5 l Perfect Ice Crush + DARČEK SM3350 Smoothie maker Shake And Go Concept SM3410 Smoothie mixér 1,5 l Perfect Ice Crush + DARČEK SM3350 Smoothie maker Shake And Go
Výhodná sada mixéra, ktorý bez problémov zvládne nasekať aj ľad a obľúbeného smoothie makeru s druhou nádobou zadarmo od českej značky Concept.SM-3410 je mixér s tromi prednastavenými programami a sklenenou 1,5 l nádobou. Program "smoothie" vám behom pár minút pripraví smothie aj pre viac osôb naraz. Program "pulse" umožňuje prerušované sekanie a vy tak môžete kontrolovať hrubosť potravín či pokrmov, ktoré práve pripravujete. Program "ice" vám behom chvíľky naseká ľad na ľadovú triešť alebo ľadovú kávu, zvládne až desať ľadových kociek naraz. Praktický mixér, vďaka ktorému si vychutnáte zelené alebo ovocné smoothie, koktaily s ľadom alebo vynikajúce polievky a omáčky.Smoothie maker SM-3350 "shake and go" je nepostrádateľným pomocníkom vyznávačov moderného životného štýlu. Pohodlné mixovanie a konzumáciu z jednej nádoby: v nádobe mixéra si pripravíte nápoj podľa vlastnej chuti, jednoducho odskrutkujte a môžete vyraziť. Vďaka integrovanej výklopnej slamke je konzumácia pohodlná aj počas chôdze, športu či cestovania autom. Tvar nádoby na mixovanie je ideálna pre držiaky nápojov v aute.Sada obsahuje:mixér SM-3410mixér SM-3350 + 2 mixovacie plastové nádobyPodrobnejšie informácie a technické parametre nájdete u jednotlivých výrobkov.Mixér SM-3410 nájdete pod kat. č. 106385, smoothie maker SM-3350 pod kat. č. 102201.
0,0 0
78

Concept SM3410 Smoothie mixér 1,5 l Perfect Ice Crush + DARČEK SM3350 Smoothie maker Shake And Go

Doprava zadarmo

Concept SM3410 Smoothie mixér 1,5 l Perfect Ice Crush + DARČEK SM3350 Smoothie maker Shake And Go

78,39 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Na objednávku
Nákupom získate 116 Pohodáčikov

PopisVýhodná sada mixéra, ktorý bez problémov zvládne nasekať aj ľad a obľúbeného smoothie makeru s druhou nádobou zadarmo od českej značky Concept.
 
SM-3410 je mixér s tromi prednastavenými programami a sklenenou 1,5 l nádobou.
  • Program "smoothie" vám behom pár minút pripraví smothie aj pre viac osôb naraz.
  • Program "pulse" umožňuje prerušované sekanie a vy tak môžete kontrolovať hrubosť potravín či pokrmov, ktoré práve pripravujete.
  • Program "ice" vám behom chvíľky naseká ľad na ľadovú triešť alebo ľadovú kávu, zvládne až desať ľadových kociek naraz.
  • Praktický mixér, vďaka ktorému si vychutnáte zelené alebo ovocné smoothie, koktaily s ľadom alebo vynikajúce polievky a omáčky.
 
Smoothie maker SM-3350 "shake and go" je nepostrádateľným pomocníkom vyznávačov moderného životného štýlu.
  • Pohodlné mixovanie a konzumáciu z jednej nádoby: v nádobe mixéra si pripravíte nápoj podľa vlastnej chuti, jednoducho odskrutkujte a môžete vyraziť. Vďaka integrovanej výklopnej slamke je konzumácia pohodlná aj počas chôdze, športu či cestovania autom. Tvar nádoby na mixovanie je ideálna pre držiaky nápojov v aute.
 
Sada obsahuje:
mixér SM-3410
mixér SM-3350 + 2 mixovacie plastové nádoby
 
Podrobnejšie informácie a technické parametre nájdete u jednotlivých výrobkov.
Mixér SM-3410 nájdete pod kat. č. 106385, smoothie maker SM-3350 pod kat. č. 102201.

Príkon: 1000 W
 108727
Zdieľať
concept

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť