Menu
Concept SO2020 sušička ovocia RAW FOOD Concept SO2020 sušička ovocia RAW FOOD
Sušička SO2020 je vybavená praktickým časovačom a LED displejom. Môžete si nielen pohodlne regulovať teplotu od 35 do 70 °C, ale navyše si nastavíte aj dobu, počas  ktorej budete sušiť. Už sa vám nestane, že by ste zabudli, myslí totiž za vás. Po uplynutí nastavenej doby sušenia sušička zapípa a vypne sa.Ďalšou vychytávkou je integrovaný ventilátor, ktorý napomáha rovnomernému sušeniu vo všetkých poschodiach sušičky. Špeciálne tvarované mriežky napomáhajú rovnomernému sušeniu. Výsledok bude jednoducho dokonalý.Surová strava čiže RAW FOOD je založená hlavne na konzumáciu potravín upravovaných maximálne na 42 °C. Ideálnym parťákom je preto sušička ovocia, u ktorej si môžete nastaviť správnu teplotu už od 35 °C. Súčasťou sušičky sú RAW tácky, ktoré vám s prípravou RAW stravy pomôžu.Technické parametre a špecifikácie: plynulá regulácia nastavenia teploty sušenia: 35 - 70 °C 2x RAW tácka ventilátor pre rovnomerné sušenie digitálny časovač 1 - 48 hodín LED displej 9 transparentných plat priemer plata: 33 cm poistka proti prehriatiu napätie: 220 - 240 V
0,0 0
75

Concept SO2020 sušička ovocia RAW FOOD

Doprava zadarmo

Concept SO2020 sušička ovocia RAW FOOD

Dostupnosť: Vypredané

PopisSušička SO2020 je vybavená praktickým časovačom a LED displejom. Môžete si nielen pohodlne regulovať teplotu od 35 do 70 °C, ale navyše si nastavíte aj dobu, počas  ktorej budete sušiť. Už sa vám nestane, že by ste zabudli, myslí totiž za vás. Po uplynutí nastavenej doby sušenia sušička zapípa a vypne sa.
 
Ďalšou vychytávkou je integrovaný ventilátor, ktorý napomáha rovnomernému sušeniu vo všetkých poschodiach sušičky. Špeciálne tvarované mriežky napomáhajú rovnomernému sušeniu. Výsledok bude jednoducho dokonalý.
 
Surová strava čiže RAW FOOD je založená hlavne na konzumáciu potravín upravovaných maximálne na 42 °C. Ideálnym parťákom je preto sušička ovocia, u ktorej si môžete nastaviť správnu teplotu už od 35 °C. Súčasťou sušičky sú RAW tácky, ktoré vám s prípravou RAW stravy pomôžu.
 
Technické parametre a špecifikácie:
  • plynulá regulácia nastavenia teploty sušenia: 35 - 70 °C
  • 2x RAW tácka
  • ventilátor pre rovnomerné sušenie
  • digitálny časovač 1 - 48 hodín
  • LED displej
  • 9 transparentných plat
  • priemer plata: 33 cm
  • poistka proti prehriatiu
  • napätie: 220 - 240 V

Farba: biela
Príkon: 500 W
 108535
Zdieľať
concept

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť