Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept VP 8030 Podlahový vysávač, červená Concept VP 8030 Podlahový vysávač, červená
Výkonný podlahový vysávač Concept VP 8030 je praktický pomocník, ktorý si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Vďaka výkonnému motoru s príkonom 1200 W si hravo poradí s rôznymi druhmi nečistôt. Prístroj môžete využiť pre upratovanie tvrdých podláh alebo kobercových plôch.Najväčšou výhodou vreckových vysávačov je to, že odstránenie nasatých nečistôt viac hygienické ako u bezvreckových vysávačov. Tento model disponuje textilným sáčkom, ktorý možno otvoriť, vyklepať a opäť znovu použiť. Vďaka tomu ušetríte za nákup nových sáčkov. Nasiaknuté nečistoty idú cez 5-stupňovou filtráciu a následne sú zachytené v sáčku, ktorý má kapacitu 2 l. Ďalej pre uľahčenie práce disponuje tento model 7,5m akčným rádiusom. Súčasťou balenia je okrem štandardnej podlahovej hubice aj hubica na čalúnenie a štrbinová hubica s prachovým kefkou, ktoré sú výborné pre upratovanie prachu na nábytku alebo v horšie dostupných miestach. Prístroj je možné parkovať vo vertikálnej a horizontálnej polohe.Technické parametry: Sací výkon: 19 kPa 5 stupňů filtrace Součástí balení je 1x textilní a 1x papírový sáček Kovové teleskopické trubice Délka přívodního kabelu: 5 m Parkování ve vertikální a horizontální poloze Pojistka proti zavření bez sáčku Automatický naviják kabelu Hmotnost: 2,9 kg (bez příslušenství) Hlučnost: < 74 dB(A)
0,0 0
-1
4Home Upratovanie Vysávače Podlahové vysávače Concept VP 8030 Podlahový vysávač, červená

Concept VP 8030 Podlahový vysávač, červená

Concept VP 8030 Podlahový vysávač, červená

Dostupnosť: Vypredané

PopisVýkonný podlahový vysávač Concept VP 8030 je praktický pomocník, ktorý si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Vďaka výkonnému motoru s príkonom 1200 W si hravo poradí s rôznymi druhmi nečistôt. Prístroj môžete využiť pre upratovanie tvrdých podláh alebo kobercových plôch.
 
Najväčšou výhodou vreckových vysávačov je to, že odstránenie nasatých nečistôt viac hygienické ako u bezvreckových vysávačov. Tento model disponuje textilným sáčkom, ktorý možno otvoriť, vyklepať a opäť znovu použiť. Vďaka tomu ušetríte za nákup nových sáčkov. Nasiaknuté nečistoty idú cez 5-stupňovou filtráciu a následne sú zachytené v sáčku, ktorý má kapacitu 2 l. Ďalej pre uľahčenie práce disponuje tento model 7,5m akčným rádiusom. Súčasťou balenia je okrem štandardnej podlahovej hubice aj hubica na čalúnenie a štrbinová hubica s prachovým kefkou, ktoré sú výborné pre upratovanie prachu na nábytku alebo v horšie dostupných miestach. Prístroj je možné parkovať vo vertikálnej a horizontálnej polohe.
 
Technické parametry:
  • Sací výkon: 19 kPa
  • 5 stupňů filtrace
  • Součástí balení je 1x textilní a 1x papírový sáček
  • Kovové teleskopické trubice
  • Délka přívodního kabelu: 5 m
  • Parkování ve vertikální a horizontální poloze
  • Pojistka proti zavření bez sáčku
  • Automatický naviják kabelu
  • Hmotnost: 2,9 kg (bez příslušenství)
  • Hlučnost: < 74 dB(A)
 

Farba: červená
Príkon: 1200 W
 801967
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť