Menu
Cosmos Náplasť pružná Cosmos Náplasť pružná
Sada pružných náplastí na prsty a kĺby s veľkosťou 20 x 60 mm (12x); 20 x 80 mm (8x). Pružná náplasť je určená pre spoľahlivé ošetrenie menších poranení na kĺboch ​​a prstoch, kde bežné náplasti často zlyhávajú. Chráni ranu pred baktériami aj ďalším poranením.Pružná náplasť Cosmos si zachováva vlastnosti klasických náplastí, ale jej pružné prevedenie je ideálne pre ošetrenie prstov a kĺbov.Výhody: dokonalá priľnavosť aj na problematických miestach šetrná k pokožke vďaka hypoalergénnemu lepidlu priedušná, nezlepuje sa s ranou pružný textilný materiál neobmedzuje hybnosť ošetrené pokožkyVeľa pohyblivé miesta na tele, ako sú kĺby a prsty, potrebujú možnosť voľného pohybu, čo im pružná náplasť umožňuje. Náplasť účinne kryje drobné zranenia na koži a chráni ich pred vniknutím nečistôt. Hypoalergénne lepidlo je šetrné k pokožke, ktorú nedráždi. Pružná štruktúra je ideálna pre ošetrenie problematických miest, ako sú kĺby a prsty.Náplasti Cosmos sú vhodné pre použitie u menších typov povrchových rán a pri odreninách.Spôsob použitia:Po vybratí náplasti z obalu ju opatrne priložte na postihnuté miesto a pritlačte. Chvíľu zahrievajte rukou pre lepšie priľnutie k pokožke. Po odstránení náplasť zlikvidujte.
5,0 4
2

Cosmos Náplasť pružná

Cosmos Náplasť pružná

4 hodnotenia
2,49 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 6 ks a viac
U vás: štvrtok 29. 10. 2020   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 11 Pohodáčikov

PopisSada pružných náplastí na prsty a kĺby s veľkosťou 20 x 60 mm (12x); 20 x 80 mm (8x).
 
Pružná náplasť je určená pre spoľahlivé ošetrenie menších poranení na kĺboch ​​a prstoch, kde bežné náplasti často zlyhávajú. Chráni ranu pred baktériami aj ďalším poranením.
 
Pružná náplasť Cosmos si zachováva vlastnosti klasických náplastí, ale jej pružné prevedenie je ideálne pre ošetrenie prstov a kĺbov.
 
Výhody:
  • dokonalá priľnavosť aj na problematických miestach
  • šetrná k pokožke vďaka hypoalergénnemu lepidlu
  • priedušná, nezlepuje sa s ranou
  • pružný textilný materiál
  • neobmedzuje hybnosť ošetrené pokožky
 
Veľa pohyblivé miesta na tele, ako sú kĺby a prsty, potrebujú možnosť voľného pohybu, čo im pružná náplasť umožňuje. Náplasť účinne kryje drobné zranenia na koži a chráni ich pred vniknutím nečistôt. Hypoalergénne lepidlo je šetrné k pokožke, ktorú nedráždi. Pružná štruktúra je ideálna pre ošetrenie problematických miest, ako sú kĺby a prsty.
 
Náplasti Cosmos sú vhodné pre použitie u menších typov povrchových rán a pri odreninách.
 
Spôsob použitia:
Po vybratí náplasti z obalu ju opatrne priložte na postihnuté miesto a pritlačte. Chvíľu zahrievajte rukou pre lepšie priľnutie k pokožke. Po odstránení náplasť zlikvidujte.
 

Počet kusov v sade: 20 ks
 688341
Zdieľať
hartmann

Hodnotenie

5,0 (4 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť