Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Detské adjustačné ponožky Multicolor, veľ. 31-34 Detské adjustačné ponožky Multicolor, veľ. 31-34
Detské Adjustačné ponožky® KIDS slúžia ako terapeutická pomôcka na uvoľnenie spasticity nohy pri DMO, na stiesnené a krivé prsty a iné deformity nôh. Používajú sa predovšetkým ako doplnok aktívneho cvičenia a fyzioterapie. Vďaka špeciálnym medziprstovým oddeľovačom sa zrýchľuje krvný obeh a tým sa urýchľuje aj regenerácia nôh. Adjustačné ponožky pomáhajú tým, že udržujú nohy a prsty mobilné, ohybné, a tým menej bolestivé.Detské Adjustačné ponožky sú vyrobené z jemnej bavlny s prímesou polyesteru a elastanu. Majú voľnejší lem a otvorenú prednú časť so štyrmi oddeľovačmi prstov vyrobenými z rovnakého materiálu ako celé ponožky. Tieto oddeľovače vyvíjajú jemný tlak na prsty na nohách, aby vyrovnali prsty s chodidlom. Oddeľovače sú vyrábané ručne a ich výroba je prísne kontrolovaná, pretože pre dosiahnutie maximálneho efektu ponožiek je veľmi dôležité dodržanie ich správnej dĺžky a šírky.Adjustačné ponožky uvoľňujú stres a napätie v nohách, pomáhajú správne zladiť prsty, znižujú trenie a podráždenie, zmierňujú bolesti nôh, zlepšujú krvný obeh, dodávajú nohám a prstom novú energiu.S nosením ponožiek u detí začínajte veľmi pomaly, vždy pod dohľadom dospelého a dbajte na priložený návod: začnite s medziprstnými oddeľovačmi na špičkách prstov, vyšité nožičky smerujú vždy k sebe (približne 5-10 minút denne) po niekoľkých dňoch nosenia ponožiek posuňte oddeľovače do polovice prstov, pozvoľna predlžujte čas nosenia (približne 30-60 minút denne) po niekoľkých týždňoch budete schopní posunúť oddeľovače úplne medzi prstami,čím docielite maximálny efektUpozorňujeme, že Adjustačné ponožky nie sú určené na bežnú chôdzu, plne účinné sú v uvoľnenej polohe, kedy nohy nie sú pod tlakom – tj v sede alebo v ľahu.Spanie v ponožkách u detí neodporúčame.Zloženie: 90% bavlna, 7% polyester, 3% elastanPranie: ručne alebo v práčke na jemný program (30 °C)
0,0 0
23

Detské adjustačné ponožky Multicolor, veľ. 31-34

Detské adjustačné ponožky Multicolor, veľ. 31-34

23,49 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 23,49 €
Dostupnosť: Na objednávku
Nákupom získate 45 Pohodáčikov

PopisDetské Adjustačné ponožky® KIDS slúžia ako terapeutická pomôcka na uvoľnenie spasticity nohy pri DMO, na stiesnené a krivé prsty a iné deformity nôh. Používajú sa predovšetkým ako doplnok aktívneho cvičenia a fyzioterapie. Vďaka špeciálnym medziprstovým oddeľovačom sa zrýchľuje krvný obeh a tým sa urýchľuje aj regenerácia nôh. Adjustačné ponožky pomáhajú tým, že udržujú nohy a prsty mobilné, ohybné, a tým menej bolestivé.
 
Detské Adjustačné ponožky sú vyrobené z jemnej bavlny s prímesou polyesteru a elastanu. Majú voľnejší lem a otvorenú prednú časť so štyrmi oddeľovačmi prstov vyrobenými z rovnakého materiálu ako celé ponožky. Tieto oddeľovače vyvíjajú jemný tlak na prsty na nohách, aby vyrovnali prsty s chodidlom. Oddeľovače sú vyrábané ručne a ich výroba je prísne kontrolovaná, pretože pre dosiahnutie maximálneho efektu ponožiek je veľmi dôležité dodržanie ich správnej dĺžky a šírky.
 
Adjustačné ponožky uvoľňujú stres a napätie v nohách, pomáhajú správne zladiť prsty, znižujú trenie a podráždenie, zmierňujú bolesti nôh, zlepšujú krvný obeh, dodávajú nohám a prstom novú energiu.
 
S nosením ponožiek u detí začínajte veľmi pomaly, vždy pod dohľadom dospelého a dbajte na priložený návod:
  1. začnite s medziprstnými oddeľovačmi na špičkách prstov, vyšité nožičky smerujú vždy k sebe (približne 5-10 minút denne)
  2. po niekoľkých dňoch nosenia ponožiek posuňte oddeľovače do polovice prstov, pozvoľna predlžujte čas nosenia (približne 30-60 minút denne)
  3. po niekoľkých týždňoch budete schopní posunúť oddeľovače úplne medzi prstami,čím docielite maximálny efekt
 
Upozorňujeme, že Adjustačné ponožky nie sú určené na bežnú chôdzu, plne účinné sú v uvoľnenej polohe, kedy nohy nie sú pod tlakom – tj v sede alebo v ľahu.
 
Spanie v ponožkách u detí neodporúčame.
 
Zloženie: 90% bavlna, 7% polyester, 3% elastan
Pranie: ručne alebo v práčke na jemný program (30 °C)

Parametre a špecifikácia

Farba: mix farieb
Materiál: zmes textilných materiálov

Katalógové číslo:

 359070
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.