Menu
Drvič konárov Black & Decker GS2400, červená Drvič konárov Black & Decker GS2400, červená
 výkonný motor účinné spracovanie konárov s veľkým priemerom Drvič záhradného odpadu Black & Decker GS 2400 s nízkou hlučnosťou. Výkonný motor s výkonom 2400 W s nízkou hlučnosťou. Mechanizmus pre sekanie a drvenie konárov až do priemeru 40 mm umožňuje efektívne spracovanie konárov s veľkým priemerom. Nastaviteľná sekacie doska s jednoduchým uvoľňovaním as možnosťou opačného chodu drviča umožňuje rýchle a jednoduché uvoľnenie zaseknutých vetiev. Ochrana proti preťaženiu chráni motor pred poškodením, ak dôjde k zaseknutiu spracovávaných vetiev. Vak na odpad umožňuje ľahké zhromažďovanie a odoberanie odpadu. Vhodné odpady môžu byť rozdrvené na kvalitný organický mulč, ktorý môže byť použitý na zamedzenie rastu buriny okolo rastlín a k zlepšeniu úrodnosti pôdy. Kolesá a integrovaná rukoväť uľahčujú manipuláciu s drvičom. Technické parametre: výkon: 2400W hmotnosť: 28,7 kg max priemer konárov: 4c m nádoba na odpad: 35 l ochrana proti preťaženiu: áno
0,0 0
185

Drvič konárov Black & Decker GS2400, červená

Výpredaj Doprava zadarmo

Drvič konárov Black & Decker GS2400, červená

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • výkonný motor
  • účinné spracovanie konárov s veľkým priemerom

Drvič záhradného odpadu Black & Decker GS 2400 s nízkou hlučnosťou. Výkonný motor s výkonom 2400 W s nízkou hlučnosťou. Mechanizmus pre sekanie a drvenie konárov až do priemeru 40 mm umožňuje efektívne spracovanie konárov s veľkým priemerom. Nastaviteľná sekacie doska s jednoduchým uvoľňovaním as možnosťou opačného chodu drviča umožňuje rýchle a jednoduché uvoľnenie zaseknutých vetiev. Ochrana proti preťaženiu chráni motor pred poškodením, ak dôjde k zaseknutiu spracovávaných vetiev.

 

Vak na odpad umožňuje ľahké zhromažďovanie a odoberanie odpadu. Vhodné odpady môžu byť rozdrvené na kvalitný organický mulč, ktorý môže byť použitý na zamedzenie rastu buriny okolo rastlín a k zlepšeniu úrodnosti pôdy. Kolesá a integrovaná rukoväť uľahčujú manipuláciu s drvičom.

 

Technické parametre:

  • výkon: 2400W
  • hmotnosť: 28,7 kg
  • max priemer konárov: 4c m
  • nádoba na odpad: 35 l
  • ochrana proti preťaženiu: áno

Farba: červená
 603219
Zdieľať
blackdecker

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť