Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Fiskars 1016462 raňajkový nôž Royal, 12 cm Fiskars 1016462 raňajkový nôž Royal, 12 cm
Raňajkový viacúčelový nôž má pilkovité ostrie, je teda ideálny pre krájanie potravín s kôrkou či šupkou, je vhodný aj ako príborový nôž.ROYAL - UŽITE SI ŠPIČKOVÉ KRÁJANIE ZAKAŽDÝM, keď vezmete NÔŽ DO RUKY rad prémiových nožov dokonalá kombinácia moderného dizajnu, rovnováhy a funkčnosti elegantný dizajn je kombináciou kvalitnej ergonómie, štýlového vzhľadu a perfektnej rovnováhy dizajn navrhol Jacob Letha-Espensen, ktorý bol v roku 2011 ocenený ako najatraktívnejší vysoko kvalitné ostrie vyrobené z nemeckej ocele s optimálnou tvrdosťou 55 HRC neobyčajne odolný voči korózii záruka výnimočne dlhodobého používania a výsledkov vypuklé brúsenie čepele znižuje trenie a zabezpečuje ostrosť čepele čepeľ je ostrená na brúsnom kotúči, čo zaručuje prvotriedny výkon ergonomická rukoväť s ochranou prsta činí rezanie jednoduchým, pohodlným a bezpečným rukoväť je odliata z nehrdzavejúcej ocele s veľkou zarážkou na prsty a opatrená umelým povrchom v krásnej matnej úpraveNože Fiskars možno umývať v umývačke riadu. Pre zachovanie vyššej trvanlivosti ostria sa však odporúča ručné umývanie. Po ručnom umývaní je potrebné nože ihneď opláchnuť a usušiť. Nenechávajte nože Fiskars odmočiť, ani na nich nenechávajte zaschnúť zbytky jedla, pretože kyseliny v nich obsiahnuté môžu pri dlhodobom pôsobení nôž poškodiť.Na udržanie dokonalého ostria je potrebné nože občas nabrúsiť. Nôž zostane ostrý dlhšiu dobu, ak sa s ním krája na vhodnom povrchu, ako je doštička z dreva či plastu. Ak bude použitý priamo na tvrdom povrchu kuchynskej linky, môže dôjsť ku otupeniu či zničeniu ostria.Ak sa vkladajú nože len tak do zásuvky, rýchlejšie sa tupia a ich ostrie sa poškodzuje pohybom a kontaktom s ostatnými predmetmi. Aby boli nože Fiskars stále ostré, mali by byť umiestnené do dreveného stojanu na nože alebo na magnetickú lištu.
0,0 0
25

Fiskars 1016462 raňajkový nôž Royal, 12 cm

Výpredaj
Fiskars 1016462 raňajkový nôž Royal, 12 cm

Fiskars 1016462 raňajkový nôž Royal, 12 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisRaňajkový viacúčelový nôž má pilkovité ostrie, je teda ideálny pre krájanie potravín s kôrkou či šupkou, je vhodný aj ako príborový nôž.
 
ROYAL - UŽITE SI ŠPIČKOVÉ KRÁJANIE ZAKAŽDÝM, keď vezmete NÔŽ DO RUKY
 • rad prémiových nožov
 • dokonalá kombinácia moderného dizajnu, rovnováhy a funkčnosti
 • elegantný dizajn je kombináciou kvalitnej ergonómie, štýlového vzhľadu a perfektnej rovnováhy
 • dizajn navrhol Jacob Letha-Espensen, ktorý bol v roku 2011 ocenený ako najatraktívnejší
 • vysoko kvalitné ostrie vyrobené z nemeckej ocele s optimálnou tvrdosťou 55 HRC
 • neobyčajne odolný voči korózii
 • záruka výnimočne dlhodobého používania a výsledkov
 • vypuklé brúsenie čepele znižuje trenie a zabezpečuje ostrosť čepele
 • čepeľ je ostrená na brúsnom kotúči, čo zaručuje prvotriedny výkon
 • ergonomická rukoväť s ochranou prsta činí rezanie jednoduchým, pohodlným a bezpečným
 • rukoväť je odliata z nehrdzavejúcej ocele s veľkou zarážkou na prsty a opatrená umelým povrchom v krásnej matnej úprave
 
Nože Fiskars možno umývať v umývačke riadu. Pre zachovanie vyššej trvanlivosti ostria sa však odporúča ručné umývanie. Po ručnom umývaní je potrebné nože ihneď opláchnuť a usušiť. Nenechávajte nože Fiskars odmočiť, ani na nich nenechávajte zaschnúť zbytky jedla, pretože kyseliny v nich obsiahnuté môžu pri dlhodobom pôsobení nôž poškodiť.
 
Na udržanie dokonalého ostria je potrebné nože občas nabrúsiť. Nôž zostane ostrý dlhšiu dobu, ak sa s ním krája na vhodnom povrchu, ako je doštička z dreva či plastu. Ak bude použitý priamo na tvrdom povrchu kuchynskej linky, môže dôjsť ku otupeniu či zničeniu ostria.
Ak sa vkladajú nože len tak do zásuvky, rýchlejšie sa tupia a ich ostrie sa poškodzuje pohybom a kontaktom s ostatnými predmetmi. Aby boli nože Fiskars stále ostré, mali by byť umiestnené do dreveného stojanu na nože alebo na magnetickú lištu.

Parametre a špecifikácia

Dĺžka čepele : 12 cm
Hmotnosť: 0,19 kg
Materiál: nerez + plast

Katalógové číslo:

 121872
Zdieľať
fiskars

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.