Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Gekón s 2 pískatky Kyjen, oranžová Gekón s 2 pískatky Kyjen, oranžová
 s 2 pískacími vankúšmi nezdolná pískacia hračka Gekón je nezdolná pískacia hračka! Váš psík ho môže prekusnúť, môžete ho prepichnúť alebo dokonca prebodnúť, gekón však pískať neprestane a neprestane. Je to hračka, ktorú ocenia predovšetkým psíkovia so záľubou vo zvukových hračkách, pretože tieto pískadla naozaj neumlčí. Prajeme skvelú zábavu! Gekón má v sebe dva pískacie vankúše a jeho dĺžka je cca 35 cm. Plyšové hračky sú určené pre hru pod dozorom, v prípade poškodenia hračky odstráňte malé časti, aby nedošlo k ich prehltnutiu. Vyberajte veľkosť a typ hračky podľa veľkosti a temperamentu svojho maznáčika.
0,0 0
9

Gekón s 2 pískatky Kyjen, oranžová

Gekón s 2 pískatky Kyjen, oranžová

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • s 2 pískacími vankúšmi
  • nezdolná pískacia hračka

Gekón je nezdolná pískacia hračka! Váš psík ho môže prekusnúť, môžete ho prepichnúť alebo dokonca prebodnúť, gekón však pískať neprestane a neprestane. Je to hračka, ktorú ocenia predovšetkým psíkovia so záľubou vo zvukových hračkách, pretože tieto pískadla naozaj neumlčí. Prajeme skvelú zábavu! Gekón má v sebe dva pískacie vankúše a jeho dĺžka je cca 35 cm. Plyšové hračky sú určené pre hru pod dozorom, v prípade poškodenia hračky odstráňte malé časti, aby nedošlo k ich prehltnutiu. Vyberajte veľkosť a typ hračky podľa veľkosti a temperamentu svojho maznáčika.

Katalógové číslo:

 400669
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.