Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Gyro bowl - kúzelná miska, viacfarebná Gyro bowl - kúzelná miska, viacfarebná
 Miska Gyro Bowl patrí k najpredávanejším produktom pre deti. Každý, kto má doma deti, alebo s nimi trávi veľa času určite vie, že dokážu behom chvíľky urobiť veľký neporiadok - rozsypávají, rozhadzujú a rozlievajú všetko, čo im príde pod ruku. Toto poznajú snáď všetci rodičia. Ponúkame vám preto šikovné riešenie tohto nekonečného problému - Gyro Bowl - kúzelnú misku pre deti. Misku môžete otáčať či preklápať na ktorúkoľvek stranu, ale jej obsah sa nikdy nevysype. Je to novinka z radu bezpečnostných výrobkov pre deti. Tajomstvo kúzelnej misky pre deti Gyro Bowl je vo vnútri misky. Podobne ako glóbus, aj táto miska sa dá otáčať o 360 ° a pritom zabezpečuje, aby otvorená časť zostala vždy hore. Obsah sa preto nevysype a nevyleje. Bez ohľadu na to, ako s ňou manipulujete, obsah tejto misky zostane vždy vo vnútri. Deťom sa najviac páči, ako sa miska otáča, navyše má pekné, pestré farby a pôsobí ako hračka. Vhodné pre deti od 6 mesiacov. Súčasťou misky je špeciálne veko, vďaka ktorému môžeme obsah zavrieť a uskladniť. Potraviny tak vydržia dlhšie čerstvé a chutné.
2,5 1
6
4Home AAAAA QUANTI Gyro bowl - kúzelná miska, viacfarebná

Gyro bowl - kúzelná miska, viacfarebná

Gyro bowl - kúzelná miska, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

PopisMiska Gyro Bowl patrí k najpredávanejším produktom pre deti. Každý, kto má doma deti, alebo s nimi trávi veľa času určite vie, že dokážu behom chvíľky urobiť veľký neporiadok - rozsypávají, rozhadzujú a rozlievajú všetko, čo im príde pod ruku. Toto poznajú snáď všetci rodičia.

 

Ponúkame vám preto šikovné riešenie tohto nekonečného problému - Gyro Bowl - kúzelnú misku pre deti. Misku môžete otáčať či preklápať na ktorúkoľvek stranu, ale jej obsah sa nikdy nevysype. Je to novinka z radu bezpečnostných výrobkov pre deti. Tajomstvo kúzelnej misky pre deti Gyro Bowl je vo vnútri misky. Podobne ako glóbus, aj táto miska sa dá otáčať o 360 ° a pritom zabezpečuje, aby otvorená časť zostala vždy hore. Obsah sa preto nevysype a nevyleje. Bez ohľadu na to, ako s ňou manipulujete, obsah tejto misky zostane vždy vo vnútri. Deťom sa najviac páči, ako sa miska otáča, navyše má pekné, pestré farby a pôsobí ako hračka. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

 

Súčasťou misky je špeciálne veko, vďaka ktorému môžeme obsah zavrieť a uskladniť. Potraviny tak vydržia dlhšie čerstvé a chutné.

Farba: mix farieb
Materiál: plast
Odporúčaný vek od: 6 mesiacov
 602539
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť