Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: piatok 05. 06. 2026
Happy Green Prenosná toaleta 15 l, modrá
Happy Green Prenosná toaleta 15 l, modrá
Katalógové číslo:
136120Popis
- objem nádrží ideálny pre viacúčelové použitie (15 l odpadová, 11 l čistá voda)
- praktická výška pre pohodlné sedenie
- dvojité splachovanie pre účinnejšie splachovanie
- odolný a zdravotne nezávadný HDPE
- novo integrovaný lievik a priehradka na papier alebo telefón
- stabilná konštrukcia a možnosť umiestnenia do rohu
- 1x prenosná toaleta
Parametre
| Značka: |
Happy Green
|
| Dĺžka (cm): | 41 cm |
| Farba: | modrá |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Materiál: | plast |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Objem (l): | 15 l |
| Šírka (cm): | 36,5 cm |
| Výška (cm): | 37,5 cm |
| Záruka: | 2 roky |