Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Headu Puzzle Easy English Na farme, 108 dielikov Headu Puzzle Easy English Na farme, 108 dielikov
Sada Headu Easy English je založená na vysoko efektívnej metóde výučby. Tri fázy hry umožnia deťom rozpoznať slová, rozširovať slovnú zásobu a naučiť sa správne výslovnosť slov. Obrázkové znázornenie napomáha ľahšiemu zapamätaniu viac ako 100 anglických slovíčok. Spontánne učenie je doplnené o zábavnú zložku - skladanie puzzle a lepenie samolepiek so slovíčkami k príslušným obrázkom.Výrobky Headu sú vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov, zábavnou formou spontánne stimulujú inteligenciu a podporujú schopnosť trvalého učenia. Špecifikácia a obsah balenia: viac ako 100 anglických výrazov z prostredia vidieka počet dielikov: 108 ks + 108 samolepiek (obojstranné dieliky) približná veľkosť dielika: 5 cm rozmery zloženého puzzle: 60 x 43 cm jedna strana slúži ako kartičky so slovíčkami, druhá strana tvorí veľké 108 dielikové puzzle učenie výslovnosti s mobilnou aplikáciou (k stiahnutiu na App Store, Google Play) nálepky s anglickými slovami na nalepenie na prednú stranu puzzle Doporučené pre deti vo veku od 4 do 8 rokov.
5,0 1
12

Headu Puzzle Easy English Na farme, 108 dielikov

Headu Puzzle Easy English Na farme, 108 dielikov

Dostupnosť: Vypredané

PopisSada Headu Easy English je založená na vysoko efektívnej metóde výučby. Tri fázy hry umožnia deťom rozpoznať slová, rozširovať slovnú zásobu a naučiť sa správne výslovnosť slov. Obrázkové znázornenie napomáha ľahšiemu zapamätaniu viac ako 100 anglických slovíčok. Spontánne učenie je doplnené o zábavnú zložku - skladanie puzzle a lepenie samolepiek so slovíčkami k príslušným obrázkom.
 
Výrobky Headu sú vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov, zábavnou formou spontánne stimulujú inteligenciu a podporujú schopnosť trvalého učenia.
 
Špecifikácia a obsah balenia:
  • viac ako 100 anglických výrazov z prostredia vidieka
  • počet dielikov: 108 ks + 108 samolepiek (obojstranné dieliky)
  • približná veľkosť dielika: 5 cm
  • rozmery zloženého puzzle: 60 x 43 cm
  • jedna strana slúži ako kartičky so slovíčkami, druhá strana tvorí veľké 108 dielikové puzzle
  • učenie výslovnosti s mobilnou aplikáciou (k stiahnutiu na App Store, Google Play)
  • nálepky s anglickými slovami na nalepenie na prednú stranu puzzle
 
Doporučené pre deti vo veku od 4 do 8 rokov.
 

Parametre a špecifikácia

Materiál: papier
Odporúčaný vek od: 4 rokov
Počet dielikov: 108 ks

Katalógové číslo:

 684356
Zdieľať
headu

Hodnotenie

5,0 (1 hodnotenie)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.