Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Headu Puzzle Easy English V meste, 108 dielikov Headu Puzzle Easy English V meste, 108 dielikov
Sada Headu Easy English je založená na vysoko efektívnej metóde výučby. Tri fázy hry umožnia deťom rozpoznať slová, rozširovať slovnú zásobu a naučiť sa správne výslovnosť slov. Obrázkové znázornenie napomáha ľahšiemu zapamätaniu viac ako 100 anglických slovíčok. Spontánne učenie je doplnené o zábavnú zložku - skladanie puzzle a lepenie samolepiek so slovíčkami k príslušným obrázkom.Výrobky Headu sú vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov, zábavnou formou spontánne stimulujú inteligenciu a podporujú schopnosť trvalého učenia.Špecifikácia a obsah balenia: viac ako 100 anglických výrazov z prostredia mesta počet dielikov: 108 ks + 108 samolepiek (obojstranné dieliky) približná veľkosť dielika: 5 cm rozmery zloženého puzzle: 60 x 43 cm jedna strana slúži ako kartičky so slovíčkami, druhá strana tvorí veľké 108 dielikové puzzle učenie výslovnosti s mobilnou aplikáciou (k stiahnutiu na App Store, Google Play) nálepky s anglickými slovami na nalepenie na prednú stranu puzzleDoporučené pre deti vo veku od 4 do 8 rokov.
5,0 1
14

Headu Puzzle Easy English V meste, 108 dielikov

Headu Puzzle Easy English V meste, 108 dielikov

Dostupnosť: Vypredané

PopisSada Headu Easy English je založená na vysoko efektívnej metóde výučby. Tri fázy hry umožnia deťom rozpoznať slová, rozširovať slovnú zásobu a naučiť sa správne výslovnosť slov. Obrázkové znázornenie napomáha ľahšiemu zapamätaniu viac ako 100 anglických slovíčok. Spontánne učenie je doplnené o zábavnú zložku - skladanie puzzle a lepenie samolepiek so slovíčkami k príslušným obrázkom.
 
Výrobky Headu sú vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov, zábavnou formou spontánne stimulujú inteligenciu a podporujú schopnosť trvalého učenia.
 
Špecifikácia a obsah balenia:
  • viac ako 100 anglických výrazov z prostredia mesta
  • počet dielikov: 108 ks + 108 samolepiek (obojstranné dieliky)
  • približná veľkosť dielika: 5 cm
  • rozmery zloženého puzzle: 60 x 43 cm
  • jedna strana slúži ako kartičky so slovíčkami, druhá strana tvorí veľké 108 dielikové puzzle
  • učenie výslovnosti s mobilnou aplikáciou (k stiahnutiu na App Store, Google Play)
  • nálepky s anglickými slovami na nalepenie na prednú stranu puzzle
 
Doporučené pre deti vo veku od 4 do 8 rokov.
 

Parametre a špecifikácia

Materiál: papier
Odporúčaný vek od: 4 rokov
Počet dielikov: 108 ks

Katalógové číslo:

 684355
Zdieľať
headu

Hodnotenie

5,0 (1 hodnotenie)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.