Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: streda 27. 05. 2026
Kvalitex Saténové obliečky Luční tanec, 140 × 200cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Saténové obliečky Luční tanec, 140 × 200cm, 70 × 90 cm
Katalógové číslo:
245384Popis
- jemný a elegantný 100 % bavlnený satén
- jemný kvetinový motív s digitálnou potlačou
- príjemný materiál vhodný na celoročné používanie
- praktické zapínanie na zips
- súčasť prémiovej kolekcie Luxury
- produkt vyrobený v Českej republike
- dlhotrvajúce sýte farby a jednoduchá údržba
- 1× obliečka na prikrývku 140 × 200 cm
- 1× obliečka na vankúš 70 × 90 cm
Parametre
| Značka: |
Kvalitex
|
| Farba: | červená |
| Gramáž: | 145 g/m2 |
| Hustota tkania: | TC210 |
| Materiál: | 100% bavlnený satén |
| Odporúčané pranie: | 60 °C |
| Rozmery prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša: | 70 x 90 cm |
| Sušička: | áno |
| Typ postele: | jednolôžko štandard |
| Veľkosť: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínanie: | zips |
| Žehlenie: | odporúčame žehliť na strednú teplotu |