Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Leifheit Airboard DELUXE 72590 žehliaca doska XL Plus NF Leifheit Airboard DELUXE 72590 žehliaca doska XL Plus NF
Žehliaca doska Leifheit vám zaručí rýchle a dokonalé žehlenie. Ponúka extra priestrannú žehliacu plochu zo špeciálnych syntetických materiálov a špeciálnej technológie pre uľahčenie neobľúbenej činnosti, ktorou žehlenie bezpochyby je. Vynikajúca thermo-reflect technológia odráža paru a teplo späť, takže bielizeň je žehlená zhora aj zospodu súčasne, čo urýchli žehlenie až o 33 %. Doska ďalej ponúka špeciálne tvarovanie pre žehlenie v oblasti ramien tak, aby žehlenie tričiek a košieľ bolo čo najpohodlnejšie. Technické parametre: ultra ľahká žehliaca doska o 33 % ľahšie a rýchlejšie žehlenie vďaka technológii thermo-reflect (doska aj špeciálny poťah akumuluje teplo a čiastočne aj paru zo žehličky a odráža ich späť na odev = bielizeň je žehlená z oboch strán súčasne) špeciálna patentovaná žehliaca doska Lei-Tec® žehliaca plocha 140 x 38 cm plynule nastaviteľná výška žehliacej dosky v rozmedzí 75 - 98 cm odkladacia plocha na žehličku, vodiaca anténa na kábel a elektrická zásuvka s predlžovacím káblom sú k žehliacej doske spoločne pripevnené pomocou klipu (možno ich podľa individuálnych požiadaviek premiestniť v rámci žehliacej dosky alebo úplne odňať) ergonomické, v spojoch spevnené nohy dovoľujú žehlenie ako postojačky, tak posediačky funkcia vyrovnávania - pri umiestnení na nerovnom povrchu stačí na dosku mierne zatlačiť a doska sa sama vyrovná špeciálny tvar žehliacej dosky pre ľahké žehlenie košieľ a tričiek v oblasti ramien extra pevná a stabilná konštrukcia z nehrdzavejúcich materiál
0,0 0
71
4Home Upratovanie Žehličky a žehlenie Žehliace dosky Leifheit Airboard DELUXE 72590 žehliaca doska XL Plus NF

Leifheit Airboard DELUXE 72590 žehliaca doska XL Plus NF

Výpredaj Doprava zadarmo

Leifheit Airboard DELUXE 72590 žehliaca doska XL Plus NF

Dostupnosť: Vypredané

PopisŽehliaca doska Leifheit vám zaručí rýchle a dokonalé žehlenie. Ponúka extra priestrannú žehliacu plochu zo špeciálnych syntetických materiálov a špeciálnej technológie pre uľahčenie neobľúbenej činnosti, ktorou žehlenie bezpochyby je. Vynikajúca thermo-reflect technológia odráža paru a teplo späť, takže bielizeň je žehlená zhora aj zospodu súčasne, čo urýchli žehlenie až o 33 %. Doska ďalej ponúka špeciálne tvarovanie pre žehlenie v oblasti ramien tak, aby žehlenie tričiek a košieľ bolo čo najpohodlnejšie.
 
Technické parametre:
 
  • ultra ľahká žehliaca doska
  • o 33 % ľahšie a rýchlejšie žehlenie vďaka technológii thermo-reflect (doska aj špeciálny poťah akumuluje teplo a čiastočne aj paru zo žehličky a odráža ich späť na odev = bielizeň je žehlená z oboch strán súčasne)
  • špeciálna patentovaná žehliaca doska Lei-Tec®
  • žehliaca plocha 140 x 38 cm
  • plynule nastaviteľná výška žehliacej dosky v rozmedzí 75 - 98 cm
  • odkladacia plocha na žehličku, vodiaca anténa na kábel a elektrická zásuvka s predlžovacím káblom sú k žehliacej doske spoločne pripevnené pomocou klipu (možno ich podľa individuálnych požiadaviek premiestniť v rámci žehliacej dosky alebo úplne odňať)
  • ergonomické, v spojoch spevnené nohy dovoľujú žehlenie ako postojačky, tak posediačky
  • funkcia vyrovnávania - pri umiestnení na nerovnom povrchu stačí na dosku mierne zatlačiť a doska sa sama vyrovná
  • špeciálny tvar žehliacej dosky pre ľahké žehlenie košieľ a tričiek v oblasti ramien
  • extra pevná a stabilná konštrukcia z nehrdzavejúcich materiál

Dĺžka (cm): 140 cm
Hmotnosť: 5 kg
Šírka (cm): 38 cm
Výška (cm): 98 cm
 213424
Zdieľať
leifheit

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť