Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Menštruačná morská huba, veľ. 6 cm, 2 ks Menštruačná morská huba, veľ. 6 cm, 2 ks
Sada 2 morských hubiek určených na použitie počas menštruácie. Tieto vysoko kvalitné morské hubky sú modernou prírodnou alternatívou bežných tampónov. 100% prírodné hubky poskytnú dokonalý komfort počas menštruácie.Hubky s veľmi príjemnou a jemnou štruktúrou vynikajú vysokou savosťou, sú mimoriadne mäkké, hebké a vysoko odolné.Pre svoju úžasnú mäkkosť a poddajnosť sa skvele zavádzajú, dokonale sa prispôsobia ženskému telu, neprijímajú pachy ani farby a sú opakovane použiteľné.Veľkosť hubky 6 cm je ideálna pre normálnu až stredne silnú menštruáciu.Morské huby sú považované za udržateľné produkty, ktoré veľmi rýchlo znova dorastajú. Darí sa im ekologicky šetrným spôsobom na rozľahlých podvodných poliach v Stredozemnom mori a dvakrát ročne sa šetrne zberajú. Prírodné morské huby si získavajú stále väčšiu obľubu pre svoje jedinečné vlastnosti, starajú sa o pokožku prirodzenou silou mora a majú mnohostranné využitie - umývanie tela a masáž, čistenie a ošetrenie pleti, odličovanie av neposlednom rade ako variant dámskej intímnej hygieny.Použitie menštruačnej hubky:Pred použitím a zavedením je špongiu potrebné navlhčiť. Ponorte ju do vlažnej vody, nechajte ju úplne nasiaknuť, potom vodu jemne vytlačte a špongiu zaveďte do pošvy. V prípade potreby špongiu vyberte, dôkladne prepláchnite v tečúcej vlažnej vode a môžete znovu zaviesť. Balenie obsahuje 2 hubky pre prípad, že nemáte možnosť hubku okamžite očistiť a opakovane použiť. Hubu sa odporúča meniť v pravidelných intervaloch. Doba nosenia závisí na sile menštruácie a nemala by presiahnuť 8 hod. Ak je krvácanie silnejšie, je potrebné hubku meniť každé 2-4 hodiny. Ak sa vám zdá menštruačná huba príliš veľká, môžete si ju individuálne zastrihnúť.Čistenie hubky:Po skončení menštruačného cyklu je nutné hubky dezinfikovať, aby sa zabránilo rastu baktérií. Odporúčame octovou vodou. Namočte hubky najlepšie cez noc do octovej vody v pomere 1:10. Po octovej kôre hubky dôkladne umyte vodou a potom nechajte voľne uschnúť v dobre vetrateľnej miestnosti. Skladujte najlepšie v plátenom vrecúšku, nie v plastovom vrecúšku. Hubky nevyvárajte, zničíte tým ich vlastnosti a huby stvrdnú.Sada obsahuje 2 menštruačné hubky v papierovej krabičke.Rozmer: cca 6 cm
0,0 0
14

Menštruačná morská huba, veľ. 6 cm, 2 ks

Zľava -18%
Menštruačná morská huba, veľ. 6 cm, 2 ks Menštruačná morská huba, veľ. 6 cm, 2 ks Menštruačná morská huba, veľ. 6 cm, 2 ks

Menštruačná morská huba, veľ. 6 cm, 2 ks

Pôvodne 16,99 € | Zľava: 3,00 € 13,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 13,99 €
Dostupnosť: Skladom 3 ks
U vás: pozajtra
Nákupom získate 27 Pohodáčikov

PopisSada 2 morských hubiek určených na použitie počas menštruácie. Tieto vysoko kvalitné morské hubky sú modernou prírodnou alternatívou bežných tampónov. 100% prírodné hubky poskytnú dokonalý komfort počas menštruácie.
 
Hubky s veľmi príjemnou a jemnou štruktúrou vynikajú vysokou savosťou, sú mimoriadne mäkké, hebké a vysoko odolné.
 
Pre svoju úžasnú mäkkosť a poddajnosť sa skvele zavádzajú, dokonale sa prispôsobia ženskému telu, neprijímajú pachy ani farby a sú opakovane použiteľné.
 
Veľkosť hubky 6 cm je ideálna pre normálnu až stredne silnú menštruáciu.
 
Morské huby sú považované za udržateľné produkty, ktoré veľmi rýchlo znova dorastajú. Darí sa im ekologicky šetrným spôsobom na rozľahlých podvodných poliach v Stredozemnom mori a dvakrát ročne sa šetrne zberajú. Prírodné morské huby si získavajú stále väčšiu obľubu pre svoje jedinečné vlastnosti, starajú sa o pokožku prirodzenou silou mora a majú mnohostranné využitie - umývanie tela a masáž, čistenie a ošetrenie pleti, odličovanie av neposlednom rade ako variant dámskej intímnej hygieny.
 
Použitie menštruačnej hubky:
Pred použitím a zavedením je špongiu potrebné navlhčiť. Ponorte ju do vlažnej vody, nechajte ju úplne nasiaknuť, potom vodu jemne vytlačte a špongiu zaveďte do pošvy. V prípade potreby špongiu vyberte, dôkladne prepláchnite v tečúcej vlažnej vode a môžete znovu zaviesť. Balenie obsahuje 2 hubky pre prípad, že nemáte možnosť hubku okamžite očistiť a opakovane použiť. Hubu sa odporúča meniť v pravidelných intervaloch. Doba nosenia závisí na sile menštruácie a nemala by presiahnuť 8 hod. Ak je krvácanie silnejšie, je potrebné hubku meniť každé 2-4 hodiny. Ak sa vám zdá menštruačná huba príliš veľká, môžete si ju individuálne zastrihnúť.
 
Čistenie hubky:
Po skončení menštruačného cyklu je nutné hubky dezinfikovať, aby sa zabránilo rastu baktérií. Odporúčame octovou vodou. Namočte hubky najlepšie cez noc do octovej vody v pomere 1:10. Po octovej kôre hubky dôkladne umyte vodou a potom nechajte voľne uschnúť v dobre vetrateľnej miestnosti. Skladujte najlepšie v plátenom vrecúšku, nie v plastovom vrecúšku. Hubky nevyvárajte, zničíte tým ich vlastnosti a huby stvrdnú.
 
Sada obsahuje 2 menštruačné hubky v papierovej krabičke.
 
Rozmer: cca 6 cm

Parametre a špecifikácia

Dĺžka (cm): 6 cm
Farba: žltá
Počet kusov v sade: 2 ks

Katalógové číslo:

 359135
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.