Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Mikov 318-ND-12 Lux Profi vykošťovací nôž Kitchen Mikov 318-ND-12 Lux Profi vykošťovací nôž Kitchen
Vyrezávací, špikovací alebo nakrajovací nôž je vo svojej podstate univerzálny kuchynský nôž pre akékoľvek použitie a patrí v kuchyni medzi najpoužívanejšie nože. Čepeľ noža je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 425 s tvrdosťou 53-55 HRC. Navyše obsahuje legúry molybdénu a vanádu, vďaka ktorým má čepeľ vyššiu rezivosť a oteruvzdornosť. Čepeľ noža má kónický (klinovitý) výbrus. Strenka noža je vyrobená z brazílskeho palisandrového dreva, ktoré dodáva luxusný vzhľad a vysokú úžitkovú hodnotu. Črienky sú spojené mosadznými nitmi, tie dodávajú kuchynskému nožu dokonalejší vzhľad. Rukoväť zaisťuje komfortný a bezpečný úchyt noža. Je ideálny pre vykosťovanie a porcovanie mäsa, odrezávanie šliach a tučného mäsa. Zúžená čepeľ pomôže jednoduchému vykosťovaniu okolo kĺbov a kostí. Kuchynský nôž sa pýši svojou dlhou životnosťou, odolnosťou voči korózii, ľahkou údržbou. Nôž je certifikovaný pre styk s potravinami podľa noriem EU.
0,0 0
21

Mikov 318-ND-12 Lux Profi vykošťovací nôž Kitchen

Mikov 318-ND-12 Lux Profi vykošťovací nôž Kitchen

Dostupnosť: Vypredané

PopisVyrezávací, špikovací alebo nakrajovací nôž je vo svojej podstate univerzálny kuchynský nôž pre akékoľvek použitie a patrí v kuchyni medzi najpoužívanejšie nože. Čepeľ noža je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 425 s tvrdosťou 53-55 HRC. Navyše obsahuje legúry molybdénu a vanádu, vďaka ktorým má čepeľ vyššiu rezivosť a oteruvzdornosť.
 
Čepeľ noža má kónický (klinovitý) výbrus. Strenka noža je vyrobená z brazílskeho palisandrového dreva, ktoré dodáva luxusný vzhľad a vysokú úžitkovú hodnotu. Črienky sú spojené mosadznými nitmi, tie dodávajú kuchynskému nožu dokonalejší vzhľad. Rukoväť zaisťuje komfortný a bezpečný úchyt noža. Je ideálny pre vykosťovanie a porcovanie mäsa, odrezávanie šliach a tučného mäsa. Zúžená čepeľ pomôže jednoduchému vykosťovaniu okolo kĺbov a kostí. Kuchynský nôž sa pýši svojou dlhou životnosťou, odolnosťou voči korózii, ľahkou údržbou. Nôž je certifikovaný pre styk s potravinami podľa noriem EU.

Parametre a špecifikácia

Dĺžka (cm): 25,8 cm
Dĺžka čepele : 12 cm
Hmotnosť: 0,15 kg
Materiál: nerez
Šírka (cm): 2,9 cm
Umývačka riadu: nie

Katalógové číslo:

 117330
Zdieľať
mikov

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.