Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

MoliCare Naťahovacie nohavičky na deň 6 kvapiek M, 14 ks MoliCare Naťahovacie nohavičky na deň 6 kvapiek M, 14 ks
Medzi ťažkosti, ktoré rad žien a mužov po päťdesiatom roku života trápia, patrí stredneý a ťažký únik moču. To však nemusí byť dôvod, prečo by ste sa mali vzdávať pohodlia a aktívneho spôsobu života. Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile M 6 kvapiek na deň vám pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa totiž rovnako ako spodná bielizeň. Môžete tak bez obmedzenia pokračovať v doterajšom spôsobe života.Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile sa obliekajú, vyzerajú a nosia sa ako spodná bielizeň. Sú tenké a vysoko elastické. Prispôsobia sa a priľnú k vašej postave. Nebudú vás obmedzovať v pohybe, nikde vás nebudú škrtiť. Pri pohybe nešustia. Vyzliekajú sa jednoducho roztrhnutím zvaru na boku nohavičiek.Vďaka extra savému jadru nohavičky moč ďaleko rýchlejšie pohltia, rozvedú ho po celej dĺžke, uzamknú ho vo vnútri a povrch tak zostane suchý. Nohavičky pojmú aj niekoľko únikov moču, nemusíte ich preto pri každom úniku meniť. Indikačný prúžok na spodnej strane vás upozorní na potrebu ich výmeny. Budete mať tak neustále pocit sucha.Postranné pásky zabránia úniku moču mimo nohavičky a ochránia oblečenie a posteľnú bielizeň pred nepríjemnou nehodou. Pri rozklade moču vzniká nepríjemný zápach, ktorý môže byť nepríjemný vám ale aj vášmu okoliu. Naťahovacie nohavičky dokážu tento zápach pohltiť a neutralizovať ho.Jemný povrch, ktorý odvádza moč rýchlo do nohavičiek a nepustí ho späť, pokožku nedráždi. Nohavičky sú úplne priedušné, pokožka sa tak pod nimi nezaparuje, nepotí sa a zostáva zdravá.Naťahovacie nohavice sú primárne určené pre mobilné a čiastočne mobilné osoby. Sú vhodné aj pre osoby po mozgovej príhode, ktoré trénujú opätovný nácvik toalety. Vzhľadom k jednoduchému spôsobu používania sa využívajú aj u hyperaktívnych a dementných osôb. Veľ. M pre obvod bokov: 80-120 cm, savosť 1662 ml.
0,0 0
11

MoliCare Naťahovacie nohavičky na deň 6 kvapiek M, 14 ks

Výpredaj
MoliCare Naťahovacie nohavičky na deň 6 kvapiek M, 14 ks MoliCare Naťahovacie nohavičky na deň 6 kvapiek M, 14 ks

MoliCare Naťahovacie nohavičky na deň 6 kvapiek M, 14 ks

Dostupnosť: Vypredané

PopisMedzi ťažkosti, ktoré rad žien a mužov po päťdesiatom roku života trápia, patrí stredneý a ťažký únik moču. To však nemusí byť dôvod, prečo by ste sa mali vzdávať pohodlia a aktívneho spôsobu života. Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile M 6 kvapiek na deň vám pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa totiž rovnako ako spodná bielizeň. Môžete tak bez obmedzenia pokračovať v doterajšom spôsobe života.
 
Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile sa obliekajú, vyzerajú a nosia sa ako spodná bielizeň. Sú tenké a vysoko elastické. Prispôsobia sa a priľnú k vašej postave. Nebudú vás obmedzovať v pohybe, nikde vás nebudú škrtiť. Pri pohybe nešustia. Vyzliekajú sa jednoducho roztrhnutím zvaru na boku nohavičiek.
 
Vďaka extra savému jadru nohavičky moč ďaleko rýchlejšie pohltia, rozvedú ho po celej dĺžke, uzamknú ho vo vnútri a povrch tak zostane suchý. Nohavičky pojmú aj niekoľko únikov moču, nemusíte ich preto pri každom úniku meniť. Indikačný prúžok na spodnej strane vás upozorní na potrebu ich výmeny. Budete mať tak neustále pocit sucha.
 
Postranné pásky zabránia úniku moču mimo nohavičky a ochránia oblečenie a posteľnú bielizeň pred nepríjemnou nehodou. Pri rozklade moču vzniká nepríjemný zápach, ktorý môže byť nepríjemný vám ale aj vášmu okoliu. Naťahovacie nohavičky dokážu tento zápach pohltiť a neutralizovať ho.
 
Jemný povrch, ktorý odvádza moč rýchlo do nohavičiek a nepustí ho späť, pokožku nedráždi. Nohavičky sú úplne priedušné, pokožka sa tak pod nimi nezaparuje, nepotí sa a zostáva zdravá.
 
Naťahovacie nohavice sú primárne určené pre mobilné a čiastočne mobilné osoby. Sú vhodné aj pre osoby po mozgovej príhode, ktoré trénujú opätovný nácvik toalety. Vzhľadom k jednoduchému spôsobu používania sa využívajú aj u hyperaktívnych a dementných osôb. Veľ. M pre obvod bokov: 80-120 cm, savosť 1662 ml.

Parametre a špecifikácia

Počet kusov v sade: 14 ks

Katalógové číslo:

 358234
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.