Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Multifunkčná kuchynská váha Multifunkčná kuchynská váha
 Multifunkčná kuchynská váha. Táto malá a ľahko prenosná váha je vynikajúcim pomocníkom v každej kuchyni, ale jej funkcie ocenia hlavne Tí, ktorí si chcú alebo musia sledovať svoj jedálny lístok. Danú potravinu stačí len položiť na váhu, podľa návodu navolíte na váhe kód potraviny a váha Vám na displeji ihneď ukáže celkové zloženie produktu - obsah kalórií, tukov, cholesterolu, proteínov, soli, karbohydrátov a vlákniny. Váha je digitálna, s nosnosťou 5 kg. Farba: čierna. Rozmery: 22,5 x 15,5 x 1,5 cm.
0,0 0
40
4Home AAAAA QUANTI Multifunkčná kuchynská váha

Multifunkčná kuchynská váha

Multifunkčná kuchynská váha

Dostupnosť: Vypredané

PopisMultifunkčná kuchynská váha. Táto malá a ľahko prenosná váha je vynikajúcim pomocníkom v každej kuchyni, ale jej funkcie ocenia hlavne Tí, ktorí si chcú alebo musia sledovať svoj jedálny lístok. Danú potravinu stačí len položiť na váhu, podľa návodu navolíte na váhe kód potraviny a váha Vám na displeji ihneď ukáže celkové zloženie produktu - obsah kalórií, tukov, cholesterolu, proteínov, soli, karbohydrátov a vlákniny. Váha je digitálna, s nosnosťou 5 kg. Farba: čierna. Rozmery: 22,5 x 15,5 x 1,5 cm.

 100505
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť