Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
3,5 13
76
4Home Domáce spotrebiče Multifunkčné hrnce Concept CK 7070 multifunkčný hrniec

Concept CK 7070 multifunkčný hrniec

Doprava zadarmo

Concept CK 7070 multifunkčný hrniec

Dostupnosť: Vypredané

Popis

Inovatívny multifunkčný hrniec značky Concept vám dodá inšpiráciu na varenie na celý týždeň. Celkom sedem druhov prípravy pokrmov totiž dokáže pokryť každodenné nároky na varenie. A pritom bude stačiť jediný prístroj. Okrem funkčnosti po stránke prípravy pokrmov, je ale tento prístroj praktický aj na údržbu a ovládanie. Niektoré časti možno totiž rozobrať a umyť v umývačke, samotnú nádobu stačí utrieť vlhkými obrúskami. Schému ovládania sa naučí používať aj príležitostný kuchár.

Hrniec dokáže nahradiť až šesť samostatných prístrojov. Konkrétne ide o fritézu, parný hrniec, kontaktný a prenosný gril, pomalý hrniec a elektrickú panvicu. Ušetrí tak nielen peniaze pri nadobudnutí týchto spotrebičov, ale aj miesto v kuchyni, ktorého nikdy nie je nazvyš. Ak teda patríte medzi kuchárov, ktorým sa zástera nevyhne žiadny deň v týždni, určite bude pre vás tento multifunkčný prísstroj prínosným a prácu uľahčujúcim pomocníkom.

Funkcie:
1. Vyprážanie  - hrniec dokáže bez problémov nahradiť klasickú panvicu. Vďaka neprilnavému povrchu sa pripravovaný pokrm neprichytí.

2. Varenie - multifunkčný hrniec zvládne pripraviť akúkoľvek prílohu. Nech to sú zemiaky či cestoviny alebo aj zložitejšie ako polievka. Nehovoriac o knedlikoch. Bežný hrniec tak vôbec nepotrebujete a nahrievať sporák tiež nie je nutné.

3. Grilovanie - ak si radi pochutnáte na grilovanom mäse, u výsledkov z Conceptu ani nespoznáte rozdiel od bežného grilu.

4. Varenie v pare - vďaka špeciálnej mriežke, ktorú nájdete v príslušenstve, je možné pokrmy pripravovať aj tým najzdravším spôsobom, teda varením v pare. Predovšetkým zelenina tak nepríde o vitamíny a zachová si prírodnú farbu.

5. Zapekanie - radi si pochutnáte napríklad na zapekaných cestovinách? Concept to zvládne bez toho, aby ste museli nahrievať rúru.

6. Fondue - jednoducho pozvoľna rozpustíte suroviny v ohrievacej nádobe a pomocou sady vidličiek môžete rovno ochutnávať. Či už sladké varianty ako jahody v čokoláde alebo tradičné syrové.

7. Ohrievanie - ak máte jedlo už pripravené z predchádzajúceho dňa, nie je problém len zapnúť hrniec a ohriať ho. Rozhodne bude takýto spôsob prípravy zdravší ako mikrovlnná rúra.

8. Fritovanie - hrniec dobre funguje aj ako fritéza, jednoducho si v ňom pripravíte výborné hranolky. Vďaka štvorlitrovej nádobe zvládne napríklad i štyri kudy mäsa naraz a nedeľný obed bude pripravený za nielkoľko minut.

Jednoduché ovládanie
Multifunkčný hrniec ponúka aj veľmi príjemné a jednoduché ovládanie. Vďaka dostupnému ovládaciemu panelu nebude problém rýchlo zvoliť požadovaný spôsob prípravy. Volič teploty potom ponúkne plynulé nastavenie od 60 do 190 ° C. Prehľadné kontrolky potom informujú ako o zvolenom programe, tak aj o stave termostatu a zapnutí prístroja.

Doplňujúce informácie:
• balenie obsahuje okrem hrnca i sadu na fondue a mriežku na varenie v pare
• nastavenie teploty od 60 do 190 ° C
• objem olejovej náplne: 1,5 - 4 l

Farba: strieborná
Hĺbka (cm): 37 cm
Nastaviteľná teplota: áno
Objem (l): 4 l
Počet programov: 8
Príkon: 1650 W
Šírka (cm): 35 cm
Výška (cm): 24 cm
 102561
Concept concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť