Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept CK 7070 multifunkčný hrniec Concept CK 7070 multifunkčný hrniec
 Inovatívny multifunkčný hrniec značky Concept vám dodá inšpiráciu na varenie na celý týždeň. Celkom sedem druhov prípravy pokrmov totiž dokáže pokryť každodenné nároky na varenie. A pritom bude stačiť jediný prístroj. Okrem funkčnosti po stránke prípravy pokrmov, je ale tento prístroj praktický aj na údržbu a ovládanie. Niektoré časti možno totiž rozobrať a umyť v umývačke, samotnú nádobu stačí utrieť vlhkými obrúskami. Schému ovládania sa naučí používať aj príležitostný kuchár.Hrniec dokáže nahradiť až šesť samostatných prístrojov. Konkrétne ide o fritézu, parný hrniec, kontaktný a prenosný gril, pomalý hrniec a elektrickú panvicu. Ušetrí tak nielen peniaze pri nadobudnutí týchto spotrebičov, ale aj miesto v kuchyni, ktorého nikdy nie je nazvyš. Ak teda patríte medzi kuchárov, ktorým sa zástera nevyhne žiadny deň v týždni, určite bude pre vás tento multifunkčný prístroj prínosným a prácu uľahčujúcim pomocníkom.Funkcie:1. Vyprážanie  - hrniec dokáže bez problémov nahradiť klasickú panvicu. Vďaka neprilnavému povrchu sa pripravovaný pokrm neprichytí.2. Varenie - multifunkčný hrniec zvládne pripraviť akúkoľvek prílohu. Nech to sú zemiaky či cestoviny alebo aj zložitejšie ako polievka. Nehovoriac o knedlikoch. Bežný hrniec tak vôbec nepotrebujete a nahrievať sporák tiež nie je nutné.3. Grilovanie - ak si radi pochutnáte na grilovanom mäse, u výsledkov z Conceptu ani nespoznáte rozdiel od bežného grilu.4. Varenie v pare - vďaka špeciálnej mriežke, ktorú nájdete v príslušenstve, je možné pokrmy pripravovať aj tým najzdravším spôsobom, teda varením v pare. Predovšetkým zelenina tak nepríde o vitamíny a zachová si prírodnú farbu.5. Zapekanie - radi si pochutnáte napríklad na zapekaných cestovinách? Concept to zvládne bez toho, aby ste museli nahrievať rúru. 6. Fondue - jednoducho pozvoľna rozpustíte suroviny v ohrievacej nádobe a pomocou sady vidličiek môžete rovno ochutnávať. Či už sladké varianty ako jahody v čokoláde alebo tradičné syrové.7. Ohrievanie - ak máte jedlo už pripravené z predchádzajúceho dňa, nie je problém len zapnúť hrniec a ohriať ho. Rozhodne bude takýto spôsob prípravy zdravší ako mikrovlnná rúra. 8. Fritovanie - hrniec dobre funguje aj ako fritéza, jednoducho si v ňom pripravíte výborné hranolky. Vďaka štvorlitrovej nádobe zvládne napríklad i štyri kudy mäsa naraz a nedeľný obed bude pripravený za nielkoľko minut. Jednoduché ovládanieMultifunkčný hrniec ponúka aj veľmi príjemné a jednoduché ovládanie. Vďaka dostupnému ovládaciemu panelu nebude problém rýchlo zvoliť požadovaný spôsob prípravy. Volič teploty potom ponúkne plynulé nastavenie od 60 do 190 ° C. Prehľadné kontrolky potom informujú ako o zvolenom programe, tak aj o stave termostatu a zapnutí prístroja.Doplňujúce informácie:• balenie obsahuje okrem hrnca i sadu na fondue a mriežku na varenie v pare• nastavenie teploty od 60 do 190 ° C• objem olejovej náplne: 1,5 - 4 l
3,5 13
76
4Home Domáce spotrebiče Multifunkčné hrnce Concept CK 7070 multifunkčný hrniec

Concept CK 7070 multifunkčný hrniec

Doprava zadarmo

Concept CK 7070 multifunkčný hrniec

Dostupnosť: Vypredané

PopisInovatívny multifunkčný hrniec značky Concept vám dodá inšpiráciu na varenie na celý týždeň. Celkom sedem druhov prípravy pokrmov totiž dokáže pokryť každodenné nároky na varenie. A pritom bude stačiť jediný prístroj. Okrem funkčnosti po stránke prípravy pokrmov, je ale tento prístroj praktický aj na údržbu a ovládanie. Niektoré časti možno totiž rozobrať a umyť v umývačke, samotnú nádobu stačí utrieť vlhkými obrúskami. Schému ovládania sa naučí používať aj príležitostný kuchár.

Hrniec dokáže nahradiť až šesť samostatných prístrojov. Konkrétne ide o fritézu, parný hrniec, kontaktný a prenosný gril, pomalý hrniec a elektrickú panvicu. Ušetrí tak nielen peniaze pri nadobudnutí týchto spotrebičov, ale aj miesto v kuchyni, ktorého nikdy nie je nazvyš. Ak teda patríte medzi kuchárov, ktorým sa zástera nevyhne žiadny deň v týždni, určite bude pre vás tento multifunkčný prístroj prínosným a prácu uľahčujúcim pomocníkom.

Funkcie:
1. Vyprážanie  - hrniec dokáže bez problémov nahradiť klasickú panvicu. Vďaka neprilnavému povrchu sa pripravovaný pokrm neprichytí.

2. Varenie - multifunkčný hrniec zvládne pripraviť akúkoľvek prílohu. Nech to sú zemiaky či cestoviny alebo aj zložitejšie ako polievka. Nehovoriac o knedlikoch. Bežný hrniec tak vôbec nepotrebujete a nahrievať sporák tiež nie je nutné.

3. Grilovanie - ak si radi pochutnáte na grilovanom mäse, u výsledkov z Conceptu ani nespoznáte rozdiel od bežného grilu.

4. Varenie v pare - vďaka špeciálnej mriežke, ktorú nájdete v príslušenstve, je možné pokrmy pripravovať aj tým najzdravším spôsobom, teda varením v pare. Predovšetkým zelenina tak nepríde o vitamíny a zachová si prírodnú farbu.

5. Zapekanie - radi si pochutnáte napríklad na zapekaných cestovinách? Concept to zvládne bez toho, aby ste museli nahrievať rúru.

6. Fondue - jednoducho pozvoľna rozpustíte suroviny v ohrievacej nádobe a pomocou sady vidličiek môžete rovno ochutnávať. Či už sladké varianty ako jahody v čokoláde alebo tradičné syrové.

7. Ohrievanie - ak máte jedlo už pripravené z predchádzajúceho dňa, nie je problém len zapnúť hrniec a ohriať ho. Rozhodne bude takýto spôsob prípravy zdravší ako mikrovlnná rúra.

8. Fritovanie - hrniec dobre funguje aj ako fritéza, jednoducho si v ňom pripravíte výborné hranolky. Vďaka štvorlitrovej nádobe zvládne napríklad i štyri kudy mäsa naraz a nedeľný obed bude pripravený za nielkoľko minut.

Jednoduché ovládanie
Multifunkčný hrniec ponúka aj veľmi príjemné a jednoduché ovládanie. Vďaka dostupnému ovládaciemu panelu nebude problém rýchlo zvoliť požadovaný spôsob prípravy. Volič teploty potom ponúkne plynulé nastavenie od 60 do 190 ° C. Prehľadné kontrolky potom informujú ako o zvolenom programe, tak aj o stave termostatu a zapnutí prístroja.

Doplňujúce informácie:
• balenie obsahuje okrem hrnca i sadu na fondue a mriežku na varenie v pare
• nastavenie teploty od 60 do 190 ° C
• objem olejovej náplne: 1,5 - 4 l

Farba: strieborná
Hĺbka (cm): 37 cm
Nastaviteľná teplota: áno
Objem (l): 4 l
Počet programov: 8
Príkon: 1650 W
Šírka (cm): 35 cm
Výška (cm): 24 cm
 102561
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť