Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fiskars PowerStep L85 nožnice na silné konáre jednočepelové Fiskars PowerStep L85 nožnice na silné konáre jednočepelové
Dvojručné nožnice na konáre Fiskars sú vhodné pre všetky druhy strihania v záhrade až do priemeru konárov 5 cm. Unikátny prevod PowerGear ™ zvyšuje strižný výkon a rovnomerne rozdeľuje silu, ktorú pôsobíme na držadlá tak, aby bola približne rovnaká v celom priebehu strihu. Patentovaná technológia PowerStep ™ umožňuje strihať vetvy v jednom alebo viacerých krokoch. Uľahčuje prácu mladým rovnako ako seniorom tým, že eliminuje záťaž a únavu a zvyšuje tak pohodlie pri práci. Nožnice sú vyrobené z polyamidu vystuženého sklenými vláknami, sú ľahké a veľmi pevné. Strižné čepele sú z kvalitnej CrMoV ocele, potiahnuté PTFE pre zníženie trenia.
3,5 1
39
4Home Záhrada a hobby Záhradné náradie a potreby Záhradné nožnice Fiskars PowerStep L85 nožnice na silné konáre jednočepelové

Fiskars PowerStep L85 nožnice na silné konáre jednočepelové

Výpredaj

Fiskars PowerStep L85 nožnice na silné konáre jednočepelové

Dostupnosť: Vypredané

PopisDvojručné nožnice na konáre Fiskars sú vhodné pre všetky druhy strihania v záhrade až do priemeru konárov 5 cm. Unikátny prevod PowerGear ™ zvyšuje strižný výkon a rovnomerne rozdeľuje silu, ktorú pôsobíme na držadlá tak, aby bola približne rovnaká v celom priebehu strihu. Patentovaná technológia PowerStep ™ umožňuje strihať vetvy v jednom alebo viacerých krokoch.

 

Uľahčuje prácu mladým rovnako ako seniorom tým, že eliminuje záťaž a únavu a zvyšuje tak pohodlie pri práci. Nožnice sú vyrobené z polyamidu vystuženého sklenými vláknami, sú ľahké a veľmi pevné. Strižné čepele sú z kvalitnej CrMoV ocele, potiahnuté PTFE pre zníženie trenia.

Farba: čierna
 602217
Zdieľať
fiskars

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť