Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Bavlnené obliečky Bodky oranžová, 220 x 200 cm, 2x 70 x 90 cm
Katalógové číslo:
204991Popis
Balenie obsahuje 2 obliečky na vankúš a 1 obliečku na perinu. Dekoračné vankúšiky nie sú súčasťou balenia. Odporúčame prať naruby v pracích prostriedkoch na jemnú a farebnú bielizeň na 40 °C. Obliečky sú vhodné na sušenie v sušičke.
Parametre
| Značka: |
Night In Colours
|
| Farba: | oranžová |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčané pranie: | 40 °C |
| Rozmery prikrývky: | 220 x 200 cm |
| Rozmery vankúša: | 70 x 90 cm |
| Typ postele: | dvojlôžko štandard |
| Veľkosť: | 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm |
| Zapínanie: | zips |